Klaudia Samburska - główne zdjęcie

Klaudia Samburska

Lillehammer
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

16 zdobytych medali

Zostanie instruktorem INDIGO nails było moim ogromnym marzeniem i jestem niezmiernie dumna, że dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji mogę dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi. Największą przyjemność daje mi wykonywanie stylizacji salonowych z idealnym manicurem, ale moją prawdziwą pasją są kształty ekstremalne i awangardowe. Jestem osobą pogodną, wyrozumiałą, bardzo obowiązkową i konsekwentną. Jeśli tak jak ja chcesz rozwijać swoje umiejętności i odkrywać tajniki tworzenia nowych i spektakularnych form to moja propozycja jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty szkoleniowej. Wszystkie kursy prowadzę w języku norweskim, polskim i angielskim. Mój salon firmowy i centrum szkoleniowe znajdziesz w Lillehammer w Norwegii.
Stylizacją paznokci zajmuje się od 2016r. Wtedy właśnie ukończyłam moje pierwsze szkolenie  i od razu otworzyłam swój salon. Od tej pory stało się to zarówno moją pasją, jak i sposobem życia. Najbardziej w mojej pracy podoba mi się to, że cały czas mogę się rozwijać i spełniać artystycznie. Dodatkowo praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność.
Z INDIGO po raz pierwszy spotkałam się w 2018 roku i od razu wiedziałam, że chcę wiązać moją przyszłość z tą marką. Po odbyciu licznych szkoleń u instruktorów INDIGO stałam się salonem formowym. Jednak prawdziwie przełomowym wydarzeniem w moim życiu było dostanie się do programu young team u niesamowicie zdolnej instruktorki Martyny Bryzek Martines nails w 2022r. To właśnie Martyna zaraziła mnie swoją pasją do kształtów ekstremalnych, również to ona przekonała mnie do udziału w mistrzostwach, co poskutkowało aż 30 medalami w kategorii poster i grand prix junior w 2022r. W przyszłości chciałabym kontynuować moja przygodę z mistrzostwami i dalej rozwijać się w zawodzie. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia. 
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Lillehammer Beauty Center

Storgata 41 2609 Lillehammer +47 94460030

Osiągnięcia

16 Zdobytych medali

Briliant Cup 2022 Dubai 1 miejsce Poster One Nail Fantasy Junior 1 miejsce Poster One Nail in Focus Junior 1 miejsce Poster One Nail Visit Card Junior 1 miejsce Poster One Nail Extreme Form Junior 1 miejsce Poster One Nail 3d Floristic Junior 1 miejsce Poster One Nail Creative Form Junior 1 miejsce Poster One Nail Briliant Junior 1 miejsce Poster One Nail Decoration Cristals Junior 1 miejsce Grand Prix Junior 2 miejsce Poster Business Card Junior
Briliant Cup 2022 Hollywood 1 miejsce Poster One Nail in Focus Master 1 miejsce Poster One Nail Extreme Form Master 1 miejsce Poster One Nail Extreme Creative Form Master 1 miejsce Poster One Nail Wedding Style Master
Diamond League 2022 1 miejsce Poster One Nail Extreme 3d Floristic Debut 2 miejsce Poster One Nail Extreme Form Debut