Nadia Wojciechowska-Skrzydłowska - główne zdjęcie

Nadia Wojciechowska-Skrzydłowska

Jaworzno, Tychy
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Moja przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się gdy miałam kilkanaście lat i niestety cierpiałam na syndrom obgryzania paznokci. Wtedy moja mama zabrała mnie po raz pierwszy do salonu kosmetycznego. Na moich dłoniach po około 2 godzinach powstał piękny french, który zachwycił mnie do tego stopnia, że ja również chciałabym odmieniać dłonie kobiet i tworzyć małe dzieła sztuki.

Początkowo wykonywałam stylizacje na dłoniach mamy i siostry, następnie do grona klientek dołączyły koleżanki ze studiów. Moja pasja, chęć do rozwoju i udoskonalania swoich umiejętności, a także troska o bezpieczeństwo klientek spowodowała rozpoczęcie cyklu szkoleń w firmie Indigo.

W 2017 roku otworzyłam swoje miejsce na ziemi, własny salon Rogaty Pazur Manufaktura Paznokci, który znajduje się w Jaworznie. Po 5 latach prowadzenia salonu zdecydowałam się zapisać na kurs Instruktorski w Centrum Szkoleniowym Marceliny Dudek w Tychach. Ogromne zaangażowanie i chęć samodoskonalenia umożliwiły mi uzyskać tytuł Instruktora w styczniu 2023 roku.

Na moim przykładzie potwierdza się reguła, że aby spełnić swoje marzenia należy ciężko pracować i nigdy się nie poddawać!  Stylizacja Paznokci to branża która rozwija się w niesamowitym tempie, aby być na bieżąco zapraszam serdecznie na szkolenia. Chętnie przekażę Ci wiedzę,  którą wykorzystasz na co dzień w swojej pracy.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Centrum szkoleniowe Marcelina Dudek

ul. Sienkiewicza 19 43-100 Tychy +48 537363417

Szkolenia Stylizacja Paznokci Rogaty Pazur Manufaktura Paznokci

Armii krajowej 6F 43-600 Jaworzno 603 593 692