Marta Szołtysik  - główne zdjęcie

Marta Szołtysik

Kalety
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Marta Szołtysik Indigo Instruktor, bliżej znana jako Marcipazur - to właśnie pod taką nazwą można znaleźć i obserwować moje działania w internecie! W swojej pracy mocno stawiam na działalność w mediach społecznościowych, co zaowocowało dołączeniem do Indigo Designers. W swoich stylizacjach ze szczególna dbałością podchodzę do estetyki. Nail Art to zdecydowanie coś, czym żyje! Szkolenia z tej dziedziny są zdecydowanie moimi ulubionymi.
Historia potoczyła się inaczej.. zdecydowanie! Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, jednak rozwijanie umiejętności plastycznych od dziecka wzięło górę. Obawiając się zawodowej rutyny szukałam czegoś, gdzie będę mogła wykazać się kreatywnością, a każdy miesiąc przyniesie nowe wyzwanie. Pierwsze szkolenia odbyłam w 2015 roku, błądząc gdzieś między poprawną techniką a pierwszymi zdobieniami. Wszystko nabrało tempa kiedy założyłam konto na Instagramie.. i machina ruszyła!
Dołączenie do Indigo Designers a później w 2021 roku do Indigo Young Team w Centrali ukształtowało mnie i wskazało odpowiednią drogę kariery.
Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Indigo by Marcipazur

1 maja 12 42-660 Kalety 514681068