Sandra Szafczyk - główne zdjęcie

Sandra Szafczyk

Poznań
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Absolwentka “Project Educator by Adina Trojan”. Stylistka z dużym doświadczeniem w pracy z klientkami. Kiedyś powiedziałabym, że kocham jedynie Nail Art dziś zdecydowanie nie umiem wybrać między artami a techniką. Prace swoją wykonuję z całego serca i nie wyobrażam sobie robić niczego innego.

Moja paznokciowa przygoda zaczęła się kiedy to w roku 2015 koleżanka mamy zrobiła mi paznokcie na studniówkę, które totalnie mi się nie podobały. Chwilę potem stwierdziłam, że ze po liceum chcę spróbować swoich sił w kosmetologii. W trakcie wakacji, z pomocą mamy kupiłam pierwszy zestaw startowy i zaczęłam swoją przygodę z paznokciami. W takcie nauki, podjęłam pracę jako stylistka. 

W marcu 2018 roku zmęczona pracą w handlu, wykonywaniem stylizacji paznokci tylko w niedziele i późnymi wieczorami  postanowiłam wejść na głęboka wodę i spróbować stać się swoją własną szefową. Tak właśnie w lipcu 2018 roku otworzyłam swoją firmę “stylizacja paznokci Sandra Szafczyk”. Przygodę ze szkoleniami zaczęłam kilka dni później i oddałam się w całości Adinie Trojan która stała się moim “paznokciowym guru”. Nigdy nie pomyślałabym, że to arty będą moją najlepszą stroną, choć zapędy do malowania na kartce miałam od zawsze. Poznanie tylu technik artowych pozwoliło mi na stworzenie czegoś pięknego na dużo mniejszej powierzchni. Szkolenia, które odbyłam u Adiny oraz jej gości, dwa meetingi Indigo i ciężka praca w swoim salonie przygotowała mnie do nowej życiowej roli nauczyciela.

To właśnie Tobie chcę przekazać to czego sama się nauczyłam i pokazać ten cudowny świat stylizacji paznokci. Przejdź przez to razem ze mną i zapisz się już dziś.

Nie mogę się doczekać kiedy Cię poznam i opowiem o tym jak fajna droga w życiu Cię czeka.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Intenso
Adina Trojan

ul. Kordeckiego 58 60-144 Poznań +48 507343990