Aneta Jakubowska - główne zdjęcie

Aneta Jakubowska

ikona zaawansowania ikona zaawansowania Basic educator Poznań
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Jestem ambitną, uśmiechniętą i kolorową duszą, której stylizacja paznokci to prawdziwa pasja. Godzinami mogę opowiadać o każdym aspekcie z nią związanym. Uwielbiam stawiać sobie wysoko poprzeczkę i dlatego nigdy nie osiadam na laurach. Uważam, że zawsze jest coś do dopracowania i nauczenia. Czuję, że szkolenie i przekazywanie wiedzy innym jest tym, o czym zawsze marzyłam. 

Pochodzę znad morza i odkąd pamiętam lubiłam rysować i malować. Zaczęło się od ścian w pokoju z czego mama nie była zadowolona, późnej przyszedł czas na papier aż w końcu paznokcie.

Moja przygoda ze stylizacją zaczęła się ponad 15 lat temu od akrylu. Nie było mnie stać na lampę, a do akrylu potrzebowałam tylko pędzla i monomeru. Po kolejnych studiach postanowiłam, że zaryzykuję i pójdę na szkolenie ze stylizacji paznokci wydając na nie ostatnie pieniądze. To był strzał w dziesiątkę, bardzo szybko odnalazłam się w tym świecie.

W końcu zdecydowałam, że już czas spróbować swoich sił w pracy z klientkami. Więc pracowałam, ciągle się doszkalałam u różnych instruktorów z różnych firm aż finalnie trafiłam do Indigo.

W międzyczasie skończyłam Kosmetykę i Wizaż. Po trzech latach założyłam swoją firmę czyli "Bast Beauty" w Poznaniu i do dziś ją prowadzę, w salonie zajmuję się oczywiście paznokciami jak i makijażem. 

Uwielbiam metamorfozy paznokci moich klientek, kocham zdobić, pogłębiać swoją wiedzę oraz przekazywać ją innym. Czasami klientki śmieją się, że musiałam się urodzić z pędzlem w ręce, bo niemożliwością jest, że te wszystkie wzory to ręczna praca.

    Naturalną koleją rzeczy jest tytuł instruktorski, oczywiście marzył mi się również więc zaryzykowałam i zgłosiłam się do Adiny Trojan, która we mnie zobaczyła tą iskierkę i potencjał, dzięki czemu jestem w swoim wyśnionym miejscu. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła dostrzec w Tobie to, co Adi zobaczyła we mnie. Do zobaczenia na szkoleniach!

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Adina Trojan

Kordeckiego 58 60-144 Poznań