Klaudia Ostrówka - główne zdjęcie

Klaudia Ostrówka

ikona zaawansowania ikona zaawansowania Basic educator Zgorzelec
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Po maturze rozpoczęłam studia na PWSZ, technicznej uczelni w Legnicy. Szło mi nadspodziewanie dobrze, ale na drugim roku zdałam sobie sprawę, że niekoniecznie chcę być inżynierem logistykiem.
Artystyczna  część mojej duszy dopominała się o uwagę.
Rodzina podpowiadała: "Klaudia, zawsze interesowała Cię kosmetyka i wizaż. Pomyśl,  spróbuj .." Myślałam....i ...aż  mnie olśniło! PAZNOKCIE! Zaczęłam,  tak amatorsko, ostrożnie, w domu. 
Pierwsze profesjonalne szkolenie odbyłam w 2018 roku. Potem były kolejne, między innymi u Katarzyny Zbroińskiej. Ani się obejrzałam, obroniłam dyplom i stworzyłam dobrze prosperujący salonik stylizacji paznokci. Od ponad trzech lat, dążąc do perfekcji w zawodzie, stale poszerzam wiedzę w temacie paznokci i rozwijam swój warsztat jako stylistka. Jak to bywa u osób ambitnych, kilka miesięcy temu przyszedł czas na kolejny krok – szkoła instruktorska. Dziś jestem nie tylko stylistką, ale i instruktorką stylizacji paznokci, a moja praca stała się moją pasją. Zapisz się na moje szkolenie, a przekażę Ci nie tylko moją wiedzę, sprzedam Ci pasję. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Centrum Szkoleniowe Indigo by Kate Zett

Łużycka 43 59-900 Zgorzelec 792804640