Emilia Urbaczewska - główne zdjęcie

Emilia Urbaczewska

Bydgoszcz
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

„Kto nie był samoukiem niech pierwszy rzuci kamieniem”

Tak powinnam zacząć opis mojej drogi zawodowej, którą swoje początki ma już w roku 2005 gdzie podpatrując starszą koleżankę doklejałam pierwsze tipsy i malowałam je lakierem. Jak dziś pamietam przyjmowane klientki na desce do prasowania, rozlewany żel i frezarkę sprowadzaną ze stanów  zjednoczonych. Na tym nie skończyła się moja droga, która dopiero nabierała tempa….

Kolejnym doświadczeniem był staż w salonie stylizacji paznokci, ale szybko zrozumiałam, że potrzebuje pracy na własnych warunkach, a własna dzielność okazała się dla mnie szkołą życia  i ogromnym wyzwaniem. Jestem mamą dwójki dzieci i jak nikt znam trudy rozwijania biznesu od zera , po urlopach macierzyńskich i godzenia tego z życiem prywatnym. Perfekcjonizm, dokładność i zaangażowanie są wpisane w zawód stylistki paznokci, w zawód bez którego nie wyobrażam sobie życia. W sierpniu 2021 dostałam ogromna szanse na rozwój przystępując do Indigo Young Teamu w Centrali, gdzie przez okrągły rok szlifowałam swoje umiejętności pod okiem najlepszych instruktorek w Polsce. Był to bardzo wymagający czas, zaliczeń egzaminów ,ale i przygoda życia dzięki której nabrałam pewności siebie i motywacji do przekazywania wiedzy innym. 

Uwielbiam paznokcie od strony technicznej uważam , że ze stylizacją paznokci jest jak z gotowaniem bez dobrego przepisu nie wyjdzie nam idealne danie . 

Moje centrum szkoleniowe mieści się w Bydgoszczy i to właśnie Ciebie będzie mi miło w nim gościć. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Centrum Szkoleniowe Emilia Urbaczewska

Cieszkowskiego 7 1 85-052 Bydgoszcz 796202807