Natalia Kucza - główne zdjęcie

Natalia Kucza

Poznań
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Od najmłodszych lat trenowałam gimnastykę artystyczną. Treningi na sali odbywały się z kadrą Polski, wyjeżdżałam na zawody w kraju i za granicę. Z wiekiem jednak stwierdziłam, że muszę zająć się nauką, a następnie znaleźć inną pasję. Długo nie wiedziałam, co miałabym innego robić, dopóki nie zaczęłam pożyczać od mamy lakierów do paznokci i malować sobie oraz koleżankom. Z czasem przerodziło się to w pasję, gdy dostałam swój pierwszy profesjonalny zestaw. Udałam się na pierwsze szkolenie i wiedziałam, że to właśnie ten kierunek. Podjęłam pracę na wyspie w galerii handlowej i sama zarabiałam na szkołę kosmetyczną Anieli Goc. Szkołę ukończyłam z dyplomami A61 i A62, a następnie pracowałam już w profesjonalnym salonie stylizacji, gdzie miałam okazję odbyć wszystkie niezbędne szkolenia pod okiem Instruktorki i założycielki marki.

Prywatnie kocham zwierzęta, sama mam psa i kota. Uwielbiam podróże pomimo, że wiele jeszcze nie zwiedziłam, ale mam to w planach na przyszłość. Jestem w szczęśliwym związku od 12 lat i od 2 lat narzeczoną.

W 2018 roku ukończyłam Studium kosmetyczne Anieli Goc w Poznaniu i tym samym otrzymałam tytuł Technika usług kosmetycznych. Następnie pracowałam w trzech salonach kosmetycznych i zajmowałam się stylizacją paznokci. Zapragnęłam czegoś więcej i po namowach najbliższych zdecydowałam się otworzyć własną działalność. Od marca 2022 r. prowadzę salon stylizacji paznokci. Chcąc dalej się szkolić zapisałam się do SN Instructor Academy. Odbyłam tam 12 szkoleń i początkowo uzyskałam tytuł SN Nail Instructor, a następnie Indigo Educator. Teraz mogę spełniać marzenia o tym, aby móc szkolić i przekazywać swoją wiedzę innym.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Sn Studio
Katarzyna Kaczmarek

ul. Daleka 10 60-124 Poznań +48 507673737