Klaudia Szpak-Małecka - główne zdjęcie

Klaudia Szpak-Małecka

Oslo
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Nazywam się Klaudia Szpak-Małecka, mam 32 lata, mieszkam w Oslo od 2016 roku. Z wykształcenia architekt-urbanista, z zamiłowania stylistka paznokci. Stylizacja paznokci  interesuje się od 2015 roku. W 2016 odbyłam swoje pierwsze profesjonalne szkolenie i  wtedy wiedziałam już, że jest to moja droga w życiu. Posiadam dusze artystyczną, ale i  precyzyjne oko, któremu nie umknie najmniejszy szczegół. Kocham zarówno nail art, który  mnie relaksuje, jak i technikę- od krótkich owali, poprzez ostre kwadraty aż do kształtów extreme. Rozpływam się na widok idealnego manicure czy frencha. Prawdziwa Nails Freak.  Klientki cenią mnie za profesjonalizm, perfekcjonizm oraz otwartość i poczucie humoru.  Uważam, że rozwój kształtuje nas jako człowieka, a najgorsze co możemy sobie samemu  zrobić to zatrzymać się w miejscu. Dlatego sama ciągle się rozwijam, a stylizacja paznokci jest  świetnym kierunkiem, który mi to umożliwia. Cieszę się, że jako Instruktor będę mgła  uczestniczyć w Twoim rozwoju i zarażać Cię miłością do paznokci.

Moja  przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się bardzo niewinnie - potrzebowałam hobby.  Długo szukałam czegoś co pokocham od pierwszego razu. Zawsze byłam osobą manualną  więc postanowiłam sprawdzić i przekonać się jak robi się paznokcie samej w domowym  zaciszu. Wybór kolorów, pędzle, malowanki to coś co kochałam od dziecka! Kupiłam więc  swój pierwszy zestaw do manicure hybrydowego i spróbowałam zrobić samodzielnie swoje  paznokcie. Przyznaje, nie było to łatwe i zajęło mi to wiele godzin! Jednak moje koleżanki  szybko zaczęły pytać mnie czy zajmuje się robieniem paznokci. Pomyślałam, czemu nie?  Chciałam spróbować swoich sił więc zaczęłam zapraszać koleżanki na stylizację po to, aby  poćwiczyć i nabrać wprawy.

Najbardziej pokochałam nail art! Podglądałam nowinki w  stylizacji paznokci i sama próbowałam odtworzyć je na dłoniach koleżanek, to było bardzo  zabawne, zdjęcia tych stylizacji mam do dziś! W 2016 roku odbyłam swoje pierwsze  profesjonalne szkolenie ze stylizacji paznokci, mieszkałam wtedy już w Norwegii, wiec na  każdy kurs latałam samolotem do Polski, to było coś! Ale chcieć to móc! Zanim się  obejrzałam z niewinnej zajawki, jaką były paznokcie, powstała praca i mój sposób na życie. 

W niespełna rok od otwarcia firmy mój kalendarz pękał w szwach, co uważam za ogromny  sukces. Klientki doceniły mnie za dokładność i dbanie o najmniejszy szczegół. Tak jest do dziś.  W 2020 roku pojawiła się możliwość współpracy z firmą Indigo Nails, co było moim  zawodowym marzeniem. W 2021 r. dołączyłam do programu Young Team, który w 2022 r.  ukończyłam z wyróżnieniem, otrzymując tytułu instruktora Indigo Nails. Obecnie dążę do  realizacji następnych marzeń i celów, bo tak jak wspomniałam wyżej nie lubię zatrzymywać  się w miejscu. :) 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Nails Freak Klaudia

Thereses Gate 14 452 Oslo +47 96801273