Małgorzata  Weśniuk - główne zdjęcie

Małgorzata Weśniuk

Biała Podlaska
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Stylizacja paznokci to moja największa pasja, którą zajmuję się od 2008 roku, a od listopada 2019 jestem szkoleniowcem marki Indigo. Osobiście przywiązuję ogromną uwagę do techniki i szczerą miłością kocham awangardę. A zwieńczeniem wszelkich zagadnień technicznych jest nail art, w którym potrafię się zatracić na długie godziny, przenosząc pomysły na wzorniki i paznokcie klientek.

Jako instruktor pragnę przekazać kursantkom jak najwięcej wiedzy i metod pracy, które udoskonalą ich warsztat pracy zarówno ten techniczny jak i artystyczny. Jestem wymagająca i dokładna, stawiam na jakość a nie ilość pracy, jaką wykonają moje kursantki. Dzięki temu, i ja i one możemy mieć pewność, że zostaną przygotowane na najwyższym poziomie i rozkochane w stylizacji paznokci.

Stylizacja paznokci towarzyszyła mi od zawsze. Pamiętam jak w liceum koleżanki przychodziły do mnie żebym wymalowała im paznokcie - wówczas jeszcze lakierami. Sama też nosiłam zawsze długie i wymalowane w przeróżny sposób pazurki. Na studiach kosmetycznych odbyłam pierwszy profesjonalny kurs stylizacji paznokci i przepadłam. Wiedziałam, że to jest to, co mnie określa, definiuje. I tak od roku 2008 jestem stylistką.

Początkowo pracowałam głównie z akrylem, w roku 2012 odkryłam markę Indigo i zakochałam się w metodzie żelowej. Od roku 2015 regularnie się szkolę pod okiem instruktorów Indigo w szczególności Martyny Bryzek. Dziś mam na swoim koncie już kilkadziesiąt szkoleń. Od roku 2017 pracowałam w dystrybucji Indigo Lubelskie, co pozwoliło mi jeszcze lepiej poznać produkty. W 2019 roku dostałam się do Young Teamu i po wielu miesiącach wytężonej i ciężkiej pracy nad własnymi umiejętnościami i słabościami zostałam oficjalnie instruktorem.

Czy zdobywając tytuł instruktora osiągnęłam zawodowe spełnienie? W jakimś stopniu tak - gdzieś w głębi serca marzyłam, żeby móc przekazywać innym swoją wiedzę w tej dziedzinie. Ale na pewno nie czuje, że osiągnęłam już wszystko. To oznaczałoby, że przestałam się rozwijać. Mimo wieloletniego doświadczenia w pracy z klientem stale czuję niedosyt wiedzy i szkolę się, żeby móc przekazać jak najwięcej kursantkom. Zapraszam Was do mojego centrum szkoleniowego w Białej Podlaskiej, gdzie mam nadzieję nie tylko zdobędziecie upragnione umiejętności, ale przede wszystkim poczujecie się dobrze i swobodnie. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Centrum Szkoleniowe Indigo Biała Podlaska

Warszawska 28 21-500 Biała Podlaska 501583839