Paulina Barańska - główne zdjęcie

Paulina Barańska

Katowice, Zabrze
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Stylizacja paznokci to moja pasja, kocham idealnie dopracowane paznokcie pod kątem technicznym. Dzięki licznym szkoleniom cały czas podnoszę swoje kwalifikacje. Chcę podzielić się z moimi kursantkami zdobytym doświadczeniem i wiedzą, którą nabyłam w środowisku stylistek paznokci. 
Liceum. Lato 2015 i kupno pierwszej lampy wraz z zestawem do stylizacji paznokci. Moją pierwszą "ofiarą" była moja mama. Z czasem zaczęłam ćwiczyć na paznokciach koleżanek. Godziny praktyk zaowocowały stażem w pierwszym salonie kosmetycznym z prawdziwego zdarzenia. Byl to rok 2017. Następstwem tego było pierwsze szkolenie w Indigo Nails Katowice z podstaw stylizacji paznokci. Przyszedł czas na pracę w kolejnym salonie, kilkanaście certyfikatów z licznych szkoleń i warsztatów. Dzięki mojemu doświadczeniu w stylizacji paznokci udało mi się otworzyć prężnie działający salon w Zabrzu. Przez te 6 lat w świecie przedłużania, piłowania, frezowania i zdobienia zrozumiałam, że to jest to, co kocham robić. Z racji mojego charakteru chciałam być najlepszą w tym co robię. Tak zostałam instruktorem w Bandurska School. Stawiam na technikę, dokładność i precyzję w moich stylizacjach. Można powiedzieć że jestem typowym rzemieślnikiem któremu w duszy gra również Nail Art.

To moja historia w pigułce, chociaż tworzyła się wiele lat. Chce podzielić się z moimi kursantkami zdobytym doświadczeniem i wiedzą którą nabyłam w środowisku stylistek paznokci.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Akademia Metamorfoz
Joanna Bandurska

ul. Grunwaldzka 3A 41-800 Zabrze +48 536295500

Akademia Metamorfoz
Joanna Bandurska

1 Maja 94 40-240 Katowice +48 534556996