Kamila Legięć - główne zdjęcie

Kamila Legięć

Inowrocław
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Stylizacją paznokci interesuję się od zawsze, już jako dziecko malowałam paznokcie mamie i kuzynkom.  Profesjonalnie zajmuję się paznokciami od 2018 i jestem ogromną szczęściarą, gdyż moja pasja jest też moją pracą.

Pierwsze szkolenie odbyłam w Wielkiej Brytanii i pozostawiło ono po sobie ogromny niedosyt. Już w przeciągu pierwszego roku było ich aż 18.  Stawiam na ciągłe podnoszenie kwalifikacji, profesjonalizm świadczonych usług, precyzję i indywidualne podejście do każdej Klientki/Kursantki.

Jestem fanką nietuzinkowych stylizacji, wszelkich zdobień i cyrkonii, ale przede wszystkim poprawności jej wykonania. Dążę do każdego postawionego celu - spełniając swoje marzenia, a kolejnym jest zaszczepienie paznokciowej miłości w każdej Kursantce.

W maju 2021 roku zaczęłam swoją przygodę w Educators Project by Bandurska School, gdzie przeszłam szereg szkoleń przygotowujących mnie do roli instruktora. Dzięki ciężkiej pracy i czujnemu oku Joanny Bandurskiej otrzymałam możliwość dołączenia do teamu instruktorów Indigo Nails i mogę rozwijać się jeszcze bardziej.

 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Kamila Legięć Salon urody i szkolenia

Tadeusza Kościuszki 10 88-110 Inowrocław 504445464