Joanna Lang - główne zdjęcie

Joanna Lang

Trondheim
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

10 zdobytych medali

Jestem osobą której rysowanie, malowanie czy inne prace manualne towarzyszą od zawsze, tak po prostu od najmłodszych lat. Jednak pasję do stylizacji paznokci rozwijałam w sobie powoli. Początkowe hobby przemieniło się w regularną pracę wykonywaną z pasja i zaangażowaniem. Uważam, że kto się nie rozwija ten zaczyna się cofać, dlatego stale uczestniczę w szkoleniach. Odkryłam w sobie również pasję do startowania w mistrzostwach i całkowicie przepadłam. To tutaj mogę realizować projekty ze swojej niepohamowanej wyobraźni. Do dnia dzisiejszego nie mogę się zdecydować, czy bardziej pasjonuje mnie technika, nail art, czy może awangarda.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Indigo Trondheim

Fjordgata 5 7010 Trondheim 466 38 482

Osiągnięcia

10 Zdobytych medali

Nailympia 2019 Tallinn Winner of Winners Individual Top Scorer 1 miejsce Pink & White Akryl Sculpture 1 miejsce Pink & White Tip & Overaly Akryl 1 miejsce Sztylet 1 miejsce The Joy Of Nails With Bling 1 miejsce Portfolio Photografic 1 miejsce Petrect Match Akryl 2 miejsce Reality Nail Art
NailPro 2018 Katowice 2 miejsce Mixed Media

Biografia

Swoją przygodę z paznokciami, bo wtedy to była tylko przygoda zaczęłam jeszcze w liceum od prostych zdobień zwykłymi lakierami, a później także tipsów i żelu. Jednak wtedy było to tylko moje hobby. Do stylizacji tak na poważnie wróciłam kilka lat później stwierdzając, że trzeba zacząć od porządnego szkolenia. Tak właśnie pierwszy raz trafiłam do Indigo i tam już na długi czas zostałam. To w Indigo urzekły mnie piękne techniczne prace z idealną linią światła, a także zdobienia. Przeglądając profile instruktorów Indigo chciałam robić właśnie takie paznokcie - idealne, dlatego zaczęłam marzyć o byciu częścią rodziny Indigo. W między czasie skończyłam studia na artystycznym kierunku. Jednak to stylizacja paznokci okazała się być tym co chce w życiu robić. Nieco później, za wyjątkiem stylizacji salonowych, odkryłam ogromną pasję do startowania w mistrzostwach stylizacji paznokci. Szkoliłam się i dalej szkolę, właściwie bezustannie. Szkolenia u różnych mistrzów, nie tylko polskich, stały się dla mnie ogromnie ważnym elementem codzienności. Obecnie, mogę spełniać się na wszystkich tych polach szkoląc kursantki w Norwegii gdzie mieszkam na co dzień.