Emilia Karwaszewska - główne zdjęcie

Emilia Karwaszewska

Żyrardów
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

Kocham to co robię. Dla stylizacji paznokci przewróciłam zawodowe życie do góry nogami. Moją mocną stroną jest NailArt, ale uwielbiam również technikę, w szczególności stylizacje awangardowe. Uwielbiam kontakt z ludźmi. Staram się cały czas szkolić i sięgać wyżej, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich kursantek. Mam nadzieje, że moja pasja i determinacja będzie i dla moich kursantek motywacją do działań. 

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
LaLuvi Emilia Karwaszewska

Skrowaczewskiego 21C 96-300 Żyrardów 664-574-738

Biografia

Moja przygoda ze stylizacją paznokci rozpoczęła się ponad 10 lat temu, kiedy jako studentka prawa szukałam czegoś w rodzaju odskoczni, swoistego hobby. 

Chwilowa odskocznia okazała się być wielką pasją, dla której zgłębiania  potrafiłam  zarywać  całe noce. No taką miłością do paragrafów nie pałałam. Postanowiłam, że postawię wszystko na jedną kartę. Nie było łatwo. Słyszałam z każdej strony: „Prawnik, który będzie robić paznokcie?”, „ Gdzie Twoje ambicje?”, „Nie szkoda Ci studiów?”. A No nie, studia skończyłam, nawet chwilę pracowałam w zawodzie. Ale jednak poszłam pod prąd. Czułam, że to nie jest chwilowe zauroczenie, ale wielka pasja. Postanowiłam otworzyć gabinet stylizacji paznokci. Z czasem dołączyłam do rodziny salonów firmowych Indigo. Aż poprzez program Young Team po roku intensywnej pracy i szkoleń pod okiem najlepszych, udało mi się spełnić jedno z zawodowych marzeń, mianowicie uzyskać tytuł instruktora Indigo. Teraz tą pasją i determinacją pragnę zarażać innych.