Aleksandra Gruszka - główne zdjęcie

Aleksandra Gruszka

Kraków, Oświęcim
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

1 zdobytych medali

Nazywam się Aleksandra Gruszka, zamieszkuję w Jaworznie (woj. Śląskie) natomiast szkolenia będę prowadzić w centrum szkoleniowym w Krakowie przy ul. Zamoyskiego 73/U2.

Doskonale czuję się w technice żelowej, oraz manicurze hybrydowym moją największą pasją jest zdecydowanie strefa nail artu tam czuję się dosłownie jak ryba w wodzie.

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Centrum Szkoleniowe by Meri

Zaborska 4 32-600 Oświęcim 574-879-913

Meri Hovhannisyan

ul. Zamoyskiego 73 lok. U2 30-519 Kraków +48 572775024

Osiągnięcia

1 Zdobytych medali

Nailympia 2019 Londyn Team Trophy

Biografia

Moja przygoda ze stylizacją paznokci zaczeła się 8 lat temu, wtedy właśnie kupiłam swój pierwszy zestaw do paznokci była to wtedy pewnego rodzaju zajawka, która przerodziła się w miłość do paznokci.

Od 4 lat pracuję zawodowo jako Stylistka Paznokci, na początku byłam totalnym samoukiem, ciągle obserwowałam dziewczyny z teamu Indigo, wychodzące w tych pięknych bluzach po puchary i medale, chciałam być takie jak one i od początku wiedziałam jaką markę chciałabym reprezentować, tak odbyłam swoje pierwsze szkolenie w Indigo a potem kolejne i kolejne, moj potencjał został doceniony przez niezastąpioną kobietę - Meri ♡ która otworzyła mi drzwi do świata Indigo i tak oto spełniłam jedno ze swoich życiowych marzeń i celów jednocześnie - w Maju 2019 roku dołączyłam do Young Team i przez ponad rok szkoliłam się pod okiem Mistrza Świata Joanny Bandurskiej ♡ Moja ciężka praca została doceniona i tym samym zostałam certyfikowanym Instruktorem Indigo Nails Lab. W centrum szkoleniowym w Krakowie będę prowadzić szkolenia grupowe jak i indywidualne. Cenię pracę z ludzmi, uwielbiam przekazywać im swoją wiedzę i umiejętnośći. Swoje kursantki będę zarażać miłością do moich ukochanych technik - nail art, hybryda oraz żel. Jest mi niezmiernie miło, kiedy widzę że mogę być dla innych inspiracją. Krytyka wobec samej siebie nakręca mnie i daje motywację aby wspinać się jeszcze wyżej.