Joanna  Machnik - główne zdjęcie

Joanna Machnik

ikona zaawansowania ikona zaawansowania Basic educator Kraków, Kielce
ikona kontaktu
Kontakt

Centra, w których szkolę

ikona osiągnięć
Osiągnięcia

11 zdobytych medali

Pamiętam, że jako dziecko unikałam zajęć z plastyki, zdecydowanie wolałam sport. Byłam bardziej typem chłopczycy. Z wiekiem zmieniło się to o 180°. Zamiłowanie i talent odziedziczyłam po mamie, a wiadomo że genów nie oszukasz. Pamiętam kiedy poszłam na pierwsze szkolenie w 2017r. i przepadłam! Stało się to moja jedyna pasja, poświęciłam temu cały swój wolny czas. W stylizacji paznokci technika to jest coś co kocham i musi byc ona dopracowana na 100%. Niezależnie od metody - hybryda, żel, akryl, gelastic. Mimo to zdobienia nie są mi straszne. Tak wiec będę zarażać ze 100% zaangażowaniem innych swoja pasją!

Skontaktuj się z centrami, w których szkolę
Centrum Szkoleniowe by Meri

ul. Jasna 29 3 25-411 Kielce 506-258-712

Meri Hovhannisyan

ul. Zamoyskiego 73 lok. U2 30-519 Kraków +48 572775024

Osiągnięcia

11 Zdobytych medali

Viva Nail Cup 2020 Poznań Team Trophy 1 miejsce Zdobienia kryształami. Master 1 miejsce Sztylet. Zdobienie wewnętrzne. Master 2 miejsce Malowanie - zdobienie salonowe. Master 3 miejsce "Pipe" . Dekoracyjny french. Master 3 miejsce Modelowanie salonowe Master
Nailympia 2019 Londyn 1 miejsce Soak Off Gel manicure 3 miejsce Perfect Match Gel
Nailympia 2019 London Team Trophy 1 miejsce L&P Acrylic Sculpture 3 miejsce Salon Nails

Biografia

Moja historia ze stylizacją paznokci zaczęła się w 2017r. Wtedy też udałam się na pierwsze szkolenie.. i przepadłam. Wkręciłam się w to bez opamiętania, kilka szkoleń w miesiącu. Zaczęło się od metody żelowej, później kombinowany.
W październiku 2018r. trafiłam na niezastąpioną Meri, która dostrzegła coś czego nie widział nikt- potencjał drzemiący gdzieś we mnie. Sama nie byłam pewna swoich umiejętności, bo to przecież dopiero rok lecz miała rację. Tak trafiłam do Indigo Young Team.
Uznała, że jak się uczyć to oczywiście od najlepszych! I tak trafiłam pod skrzydła Joanny Bandurskiej. Mojego autorytetu, wzorca ! To właśnie Asia rozkochała mnie w metodzie akrylowej. Z każdej lekcji starałam się wynieść jak najwięcej.
To one popychały mnie do coraz to nowych wyzwań- udział w pokazach, targach i co najważniejsze mistrzostwach ! Jestem i będę im wdzięczna do końca życia za możliwości.


W marcu 2020r. zostałam instruktorem. Moje małe wielkie marzenie spełniło się!

Oczywiście wciąż jestem głodna wiedzy, której nigdy nie jest dość bo człowiek uczy się całe życie. Tak więc wciąż będę pogłębiać swoją wiedzę, ale również przekazywać ja innym. Swoje kursantki będę zarażać miłością do moich ukochanych technik -hybryda, żel, akryl ! Na szkolenia zapraszam do Centrum szkoleniowego Indigo&Posh Lashes w Krakowie.