Poznaj naszą
słodką tajemnicę

ręka

Limitowana kolekcja blue jeans

Wyrusz z nami w sentymentalną podróz do lat 90-tych: czasów odkrywania swojej kobiecości, stawiania pierwszych kroków na wysokich obcasach, wzdychania do idoli z plakatów i... wszechobecnej miłosći do jeansu! Poznaj kolekcję 4 odcieni jeansu - kultowego "must have", który na zawsze odmienił oblicze mody i popkultury!

Blue Jeans to zestawienie, które pasuje do każdej stylizacji i na każdą okazję - jak ponadczasowe jeansy!

Blue Jeans powstało z miłości i  sentymentu do lat 90-tych! Podróż w czasie z Indigo? Łatwiejsza niż zrobienie balona z gumy Donald!

Kolekcja tylko dla członków elitarnego Indigo Expert Club!
Dostępna również u dystrybutorów Indigo.

Billie Jeans

billie

-is your lover! Głęboka szarość, która przyprawia o dreszcz i przywołuje wspomnienia tych randek, o których nie miał pojęcia tata!

Obudź wspomnienia pierwszych zauroczeń i pocałunków! Uśmiechaj się za każdym razem, kiedy spojrzysz na swoje dłonie dzięki Billie Jeans z kolekcji Blue Jeans od Indigo.

billie jeans

Born in 80’s

born80s

„Młodości chmurna i durna, wracaj!!!” – chciałoby się rzec. Cóż, czasu nie da się cofnąć, ale przywołać beztroskie obrazy pierwszych, nie do końca niewinnych, imprez w gronie znajomych, owszem – dzięki Born in 80’s!

Obudź wspomnienia pierwszych zauroczeń i pocałunków! Uśmiechaj się za każdym razem, kiedy spojrzysz na swoje dłonie dzięki Born in 80’S z kolekcji Blue Jeans od Indigo.

born 80’s

Blue Buddha

blue-buddha

Głęboki granat zarezerwowany dla klasycznych i wysmuklających rurek, które w połączeniu z marynarką tworzą uniwersalny, niezobowiązujący, a jednak całkiem elegancki look! Tym razem: na twoich paznokciach!

O końcowym efekcie decydują dodatki: od Ciebie zależy, czy do ciemnych jeansów dobierzesz trampki czy seksowne szpilki. Od okazji zależy to, czy Blue Buddha wybrzmi elegancko czy na luzie!

blue

Miss Denim

miss-denim

Najjaśniejszy odcień z kolekcji Blue Jeans. Chłodny błękit wpadający w szarość: nawiązuje do jesiennej aury i błękitu Twoich najwygodniejszych jeansów. Kobiecy i uniwersalny!

Doskonałe połączenie kolorystyczne, bez względu na okazję! Bo Jeans przecież zawsze dobrze się nosi!

miss-denim
follow us