pl
|
en
   
|
|
£
logo indigo nails - pl

najlepsza inwestycja
w przyszłość

szkolenia i kursy ze stylizacji paznokci

centra szkoleniowe

najlepsza inwestycja w twoją przyszłość. Znajdź najbliższe centrum

najczęściej zadawane pytania

faq szkolenia w świecie indigo. najlepsza inwestycja w siebie

faq, czyli pytania i odpowiedzi

Jak mogę zapisać się na szkolenie?

W pierwszej kolejności skontaktuj się z wybranym Instruktorem lub z Centrum Szkoleniowym w wybranym mieście, a następnie dopytaj o konkretne szkolenie, które Cię interesuje. Resztę pozostaw koordynatorowi. drogą telefoniczną lub mailową dowiesz się o wszystkich szczegółach, dotyczących wybranego szkolenia. Zostaniesz również poproszona o wykonanie przelewu zadatkowego, w celu rezerwacji miejsca.

Czy na szkoleniu muszę zjawić się z modelką?

Praca na modelce, pozwala wydobyć ze szkolenia jak najwięcej. Masz wtedy możliwość wykonania większej liczby prac, a kiedy pracujesz na dłoniach innych niż swoje, Instruktor może skorygować również Twoją postawę.

Jeśli kursantka nie ma możliwości pojawienia się na szkoleniu z modelką, dopuszczamy możliwość treningu na własnych dłoniach. Rekomendujemy jednak przybycie wraz z modelką.

Czy po szkoleniu dostaję certyfikat? Jeśli tak, to jaki?

Nasze szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. Na podstawie zaliczenia obu z nich wydawany jest Międzynarodowy Certyfikat Indigo, wystawiany w języku angielskim.

centra szkoleniowe

Martika
Marta Rybicka

Głogów

De Beaute
Ewelina Fedorowicz

Bielawa

La Vie
Katarzyna Zbroińska

Zielona Góra

PopSugar
Natalia Kondraciuk

Warszawa

Dreams Come True
Emilia Tokarz-Szreniawska

Kraków

Martines
Martyna Bryzek

Warszawa

Małgorzata Jankowska

Lublin

Nailla
Paulina Porębska

Nowy Targ

Skibicka Studio
Anna Skibicka

Łódź

Mini Mani
Karolina Opalińska

Częstochowa

Anna Faber

Gliwice

Akademia Metamorfoz
Joanna Bandurska

Zabrze

Ewa Smyczek

Żory

Akademia Metamorfoz
Joanna Bandurska

Katowice

Beauty Butterfly
Agata Kaczmarek

Warszawa

Natalia Niechwiej

Kraków

Intenso
Adina Trojan

Poznań

Madeleine Studio
Magdalena Żuk

Wrocław

La Vie
Katarzyna Zbroińska

Gorzów Wielkopolski

Katarzyna Gancarz

Essex

Judyta Norberciak

Tønsberg

Karolina Orzechowska

Gdańsk

Studio Marcela
Marcelina Rawka

Kielce

Dreams Come True
Emilia Tokarz-Szreniawska

Dębica

Angel Nails
Angelika Wróbel

Pabianice

Layla
Agnieszka Mazur

Bełchatów

AnNails
Anna Hryniów

Opole

AnNails
Anna Hryniów

Nysa

La Vie
Katarzyna Zbroińska

Gubin

Akademia Piękna
Natalia Trefon

Tarnowskie Góry

instruktorzy

KURS STYLIZACJI PAZNOKCI POD OKIEM CERTYFIKOWANYCH INSTRUKTORÓW INDIGO

Gwarancją jakości szkoleń Indigo jest wysoko wykwalifikowana kadra Instruktorek, które podczas prestiżowych mistrzostw stylizacji na całym świecie zdobyły już ponad 1300 medali. Dopracowana do perfekcji technika i zdobnicze dzieła sztuki to znak rozpoznawczy Indigo Team. Podczas kursów stylizacji paznokci nasze Mistrzynie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując że pasja może stać się drogą do zawodowego sukcesu i sposobem na życie.

Małgorzata Bednarczyk

Gorzów Wielkopolski

Magdalena Smorga

Bournemouth

Katarzyna Wojtczak

Łódź

Renata Mastalska

Andrychów, Bielsko-Biała, Chrzanów

więcej o szkoleniach

SZKOLENIA INDIGO – NAJLEPSZA INWESTYCJA W TWÓJ ROZWÓJ ZAWODOWY

Dzięki umiejętnościom naszych Instruktorów, kursy stylizacji paznokci Indigo cechują się najwyższym poziomem praktycznym oraz merytorycznym. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w świecie paznokci, czy jako doświadczona stylistka szukasz możliwości dalszego rozwoju, w naszej ofercie kursów manicure z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Szeroki wybór szkoleń technicznych oraz kursów zdobienia paznokci, pozwoli Ci stopniowo wyznaczać kolejne zawodowe cele i zaplanować własną ścieżkę kariery.

Wszystkie kursy stylizacji paznokci prowadzone są przy użyciu najwyższej jakości produktów oraz urządzeń marki Indigo, w specjalnie przygotowanych salach szkoleniowych. Szkolenia manicure odbywają się w małych, kameralnych grupach (2-4 osoby), kursantki pracują na modelkach lub wzornikach w miłej i przyjaznej atmosferze. Uzupełnieniem naszych kursów technicznych i kursów zdobienia paznokci hybrydowych są bogate materiały szkoleniowe, opatrzone schematami i rysunkami pomocniczymi.

Pod koniec każdego szkolenia manicure, wiedza kursantki jest weryfikowana egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Jeśli kursantka poprawnie odpowie na pytania i wykona określone zadania – otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo za wybraną metodę. W innym wypadku ustalony zostaje kolejny termin zaliczenia egzaminu – dodatkowo płatny. Prace kursantki zostają udokumentowane zdjęciami i przechowywane w siedzibie Instruktora Indigo.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje, już dziś zapisz się na wybrany kurs ze stylizacji paznokci Indigo w dogodnej lokalizacji na terenie całej Polski.