|
   
|
|
logo indigo nails

Dlaczego warto zostać salonem firmowym Indigo, czyli dołączyć do najlepszych?

Indigo zawdzięcza swoje sukcesy nie tylko doskonałej jakości produktom i wykwalifikowanej kadrze, ale też współpracy z najlepszymi. Podejmij wyzwanie i zostań jednym z nich.

Indigo Nails to absolutny pionier w dziedzinie opracowywania nowych produktów i metod stylizacji paznokci. W swojej działalności nie tylko odpowiada na istniejące trendy, ale też samodzielnie je wyznacza. Nowatorskie rozwiązania i nieustający rozwój technologiczny owocuje zachwytem współpracujących z nami stylistek oraz ich klientek. A także rosnącym prestiżem naszych produktów i działań.

Marka Indigo może poszczycić się najbardziej utytułowaną kadrą instruktorów i stylistów na świecie, a Ci gotowi podzielić się swoją wiedzą właśnie z Tobą. Po to powstał specjalistyczny program szkoleniowy umożliwiający zdobycie kwalifikacji niezbędnych w pracy renomowanej Stylistki Paznokci.

Nasze kursy wyróżnia imponująco wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz praktycznych umiejętności, które z radością przekazujemy swoim kursantkom. Sprawdź naszą ofertę i znajdź kursy dopasowane do Twoich potrzeb.

Rozwijaj się razem z Indigo!

salon indigo nails

Salon

Salon firmowy Indigo to naprawdę wyjątkowe i prestiżowe miejsce. Istnienie każdego z nich Centrala Indigo z radością komunikuje wszystkim fanom marki. Dzięki wsparciu promocyjnemu, bez problemu mogą do niego dotrzeć i skorzystać z świadczonych tam, najlepszej jakości usług.

Firmowe salony marki INDIGO są jednocześnie Autoryzowanym Punktem Sprzedaży oferującym swoim klientkom luksusowe kosmetyki Indigo Home SPA, przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji dłoni i ciała w zaciszu własnego domu.

WAŻNE! Salon Indigo oferuje usługi z zakresu manicure i pedicure pracując wyłącznie na produktach tej marki.

Wsparcie, które jest gwarancją sukcesu

Salon firmowy Indigo to naprawdę wyjątkowe i prestiżowe miejsce. Istnienie każdego z nich Centrala Indigo z radością komunikuje wszystkim fanom tej marki. Dzięki wsparciu promocyjnemu, bez problemu mogą do niego dotrzeć i skorzystać z możliwości, jakie stwarza.

Firmowe salony marki Indigo są jednocześnie Autoryzowanym Punktem Sprzedaży oferującym swoim klientkom luksusowe kosmetyki Indigo Home SPA, przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji dłoni i ciała w zaciszu własnego domu.

WAŻNE! W Indigo Spot adaptacji na potrzeby marki podlega jedynie określona część salonu. Oznacza to, że salon może oferować usługi wykraczające poza zakres zabiegów manicure i pedicure.

wypełnij formularz

Nie zwlekaj i dołącz do najlepszych. Stwórz z nami salon sygnowany jakością Indigo!

Jesteś gotowa na zmianę?

Wypełnij formularz i weź udział w procesie weryfikacji

Nieustający rozwój

Działasz sama czy zarządzasz także pracą innych osób? Pozwól nam poznać siebie i swój zespół, abyśmy mogli dopasować ofertę Indigo do Waszych potrzeb.

Pochwalcie się posiadanymi kwalifikacjami. Pokażcie swoje certyfikaty, listę ukończonych kursów lub zdjęcia swoich stylizacji.

Dzięki temu razem wypracujemy strategię rozwoju salonu sygnowanego przez markę Indigo i osiągniemy wspólny cel – stworzymy miejsce, które oferuje swoim klientom najwyższej klasy usługi świadczone przez wybitnych specjalistów.

Jesteś gotowa na zmianę?

Wypełnij formularz i weź udział w procesie weryfikacji

W najlepszym stylu, w stylu Indigo

Wsparcie Indigo polega także na pomocy w nadaniu salonom spójnego, kompatybilnego z wizją Marki charakteru i wystroju wnętrz.

Opowiedz nam o miejscu swojej pracy, byśmy mogli Ci doradzić i wesprzeć w procesie tworzenia profesjonalnego i ekskluzywnego miejsca, które zachwyci Twoich klientów i ułatwi Ci zdobycie ich zaufania.

Razem stworzymy prestiżowe miejsce do którego każda klientka będzie wracać z utęsknieniem i radością. Zgadzasz się?

Jesteś gotowa na zmianę?

Wypełnij formularz i weź udział w procesie weryfikacji

Gwarancja jasnych i czytelnych zasad

To moment zakończenia etapu kwalifikacyjnego, a jednocześnie rozpoczęcia wielkiej, wspólnej przygody!

Dopełnienie tej formalności pozwoli w klarowny sposób wypunktować wszystkie wzajemne ustalenia, a te nabiorą dzięki temu mocy prawnej. I zobowiążą do podejmowania starań umożliwiających nam osiąganie wspólnych celów – podnoszenia jakości świadczonych przez Twój salon usług i promocji marki Indigo.

Bez niedomówień i niejasności.

Jesteś gotowa na zmianę?

Wypełnij formularz i weź udział w procesie weryfikacji

1. Wypełnij formularz

2. Nieustający rozwój

3. W najlepszym stylu, w stylu Indigo

4. Gwarancja jasnych i czytelnych zasad

co możesz zyskać?

stała zniżka

na produkty indigo

zniżka na szkolenia

w centrach szkoleniowych

bezpłatne

szkolenia w centrali

pakiet

materiałów promocyjnych

wypełnij formularz