|
|
   
|
|
logo indigo nails - pl

powrót do:

indigo wedding

W dniu ślubu każda Panna Młoda chciałaby zachwycić wszystkich nie tylko wspaniałą suknią, ale też zadbanymi dłońmi i pięknymi, długimi paznokciami. Niestety, geny nie zawsze są po naszej stronie. Łamliwa, rozdwajająca się płytka to problem wielu Kobiet. Co zrobić, by w dniu ślubu cieszyć się mocnymi, długimi paznokciami? Pytaj o zabieg proteinowy w profesjonalnych salonach Indigo!

Zabieg proteinowy Indigo

Zabieg proteinowy Indigo to najlepsza rzecz, jaką możesz podarować swoim słabym, miękkim paznokciom. Doceniona na całym świecie baza hybrydowa Indigo Protein Base tworzy na zniszczonych paznokciach elastyczną i trwałą powłokę, która ochrania płytkę i przedłuża trwałość manicure’u. Zawarte w niej proteiny jojoby wiążą się ze strukturą naturalnej płytki, wypełniając ubytki i niwelując nierówności. W efekcie paznokcie odrastają mocniejsze i bez skłonności do rozdwajania się.

Jeśli nie jesteś przekonana do tradycyjnych metod przedłużania paznokci, takich jak żel czy akryl, zabieg proteinowy to coś dla Ciebie! Przy użyciu Indigo Protein Base Twoja Stylistka naprawi złamany paznokieć i przedłuży go o 3 mm.

Po wykonaniu zabiegu proteinowego Stylistka może zaproponować Ci nałożenie kolorowej hybrydy lub wykonanie stylizacji żelowej. Jeśli marzy Ci się naturalny ślubny manicure, możesz pozostać przy samej bazie, gdyż produkt pięknie prezentuje się solo.

Zabieg proteinowy najlepiej zacznij stosować kilka miesięcy przed ślubem – wówczas masz pewność, że Twoje paznokcie zdążą odrosnąć piękne i mocne, a Ty oczarujesz wszystkich swoją ślubną stylizacją!