|
   
|
|
logo indigo nails
Indigo Nails / Blog

Baza proteinowa Kosmetykiem Wszech Czasów*!

Kolejna porcja wspaniałych wieści i ogromny powód do radości – baza proteinowa Indigo ponownie udowodniła, że w kategorii baz hybrydowych nie ma sobie równych! Tym razem za sprawą wizażanek portalu wizaz.pl baza zdobyła tytuł Kosmetyku Wszech Czasów!

HIT! Frez dla leworęcznych!

W Indigo pragniemy umożliwić realizowanie pasji i wykorzystanie swojego talentu każdej stylistce, która kocha manicure. Dlatego nasza nowość z pewnością ucieszy wszystkie leworęczne panie – oto do sprzedaży wprowadzamy specjalnie dedykowany im frez!

Rodzina kolekcji Glass się powiększa!

Rodzina lakierów inspirowanych urokiem kolorowych szkiełek się powiększa – właśnie dołączyło do niej aż 5 letnich barw, które stwarzają nowe możliwości w tworzeniu zachwycającego i efektownego manicure!

Spotkanie Indigo Trends #2 już za nami!

Marzec powitaliśmy z pompą i hucznie – druga edycja Indigo Trends za nami!
Uczestniczki marcowej edycji spotkań jako pierwsze na własne oczy zobaczyły nowe, wiosenno-letnie kolekcje, których oficjalna premiera nastąpiła 11 marca.

KONKURS! Zagraj w zielone i wygraj…

Każda okazja, aby świetnie się bawić, jest dobra, prawda? Dlatego w Indigo świętujemy Dzień św. Patryka! Z tej okazji i Ty weź udział w… zielonym konkursie! Czytaj i dowiedz się więcej!

Indigo Expert Forum w Poznaniu na targach Beauty Vision 6 i 7 kwietnia 2019

Mocniej, bardziej, więcej! Nie zatrzymujemy się z misją, jaka przyświeca nam przy organizacji Indigo Expert Forum i liczymy, że będziecie z nami w Poznaniu – bo właśnie tam, 6 i 7 kwietnia na targach Beauty Vision, odbędzie się trzecia – TAK, JUŻ TRZECIA W TYM ROKU! - odsłona najważniejszego cyklu wykładów z branży kosmetyki profesjonalnej!

Indigo na Beauty Forum

Indigo na Beauty Forum! Jak wypadliśmy? Spektakularnie!

W miniony weekend odbyła się jedna z największych targowych imprez branży kosmetyki profesjonalnej. Ponad 150-osobowy zespół przez dwa dni obsługiwał nasze zapierające dech w piersiach stoisko, które wszystkich naszych gości wprawiło w osłupienie. A to był jedynie drobiazg w całym wachlarzu niespodzianek, które z okazji Beauty Forum w Warszawie dla Was przygotowaliśmy.