30.11.2018
Zjazdy salonów firmowych: szkolenia, integracja i wyśmienita zabawa!
Aktualności

Zjazdy salonów firmowych: szkolenia, integracja i wyśmienita zabawa!

by Indigo Nails
3 min. czytania

Dwa minione weekendy upłynęły w Centrali Indigo na wymianie wiedzy oraz integracji. Stylistki na co dzień prowadzące salony firmowe Indigo w całej Polsce odwiedziły serce marki, by wziąć udział w niesamowitych szkoleniach oraz spędzić razem więcej czasu i bliżej się poznać.

Indigo to nie tylko marka kosmetyczna, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Razem tworzymy zgrany team, który wspólnie osiąga zamierzone cele, a także wspiera w osiąganiu indywidualnych sukcesów. Choć Stylistki działające pod naszą banderą dzieli na co dzień wiele kilometrów, staramy się stwarzać im możliwości do wzajemnego poznania i integracji.

Salon Indigo to gwarancja najpiękniejszych świąteczno-karnawałowych zdobień!

W weekend 17-18 listopada odwiedziło nas 51 Stylistek, a tydzień później było ich 42 .  Panie wzięły udział w wypełnionych po brzegi wiedzą i wskazówkami szkoleniach prowadzonych przez multimedalistki Indigo:  Katarzynę Wojtczak, Paulinę Walaszczyk i Klaudię Kawińską.  To dzięki wspólnej, wytężonej pracy możecie być pewni, że w firmowym salonie Indigo, Stylistka wykona dla Was najmodniejsze i najpiękniejsze zdobienia świąteczne i sylwestrowe!

Nie tylko praca jest ważna

Tym razem nie ograniczyliśmy naszego spotkania jedynie do przekazywania wiedzy, ale i… pozytywnej energii

Na Indigo Girls czekała uroczysta kolacja w restauracji „U Kretschmera”  w łódzkim hotelu Tabaco oraz całonocna impreza tematyczna utrzymana w klimacie andrzejkowych przebieranek, wróżb i zabaw.  W końcu nie samą pracą człowiek żyje, prawda?

Bycie częścią Indigo to nie tylko wyzwania, praca i nieustanny rozwój. To możliwość współtworzenia renomowanej marki i posiadanie realnego wpływu na kierunek jej rozwoju. My wprowadzamy na rynek najlepszej klasy produkty, jednak to Stylistki łączą nas bezpośrednio z klientkami, dlatego to takie ważne, aby w salonach Indigo pracowały najzdolniejsze, najlepiej wykwalifikowane i… Najfajniejsze Stylistki w Polsce!

Chciałabyś dołączyć do tego grona i poznać nas na następnym zjeździe salonów firmowych? Zostań właścicielką jednego z nich lub otwórz w swoim salonie kosmetycznym, fryzjerskim Indigo Spot!
Dołącz do najlepszych, rozwijaj swoją karierę, zarabiaj i… zyskuj przyjaciół na całe życie, którzy dzielą z Tobą wspólną pasję!

Dziękujemy wszystkim Paniom, które spędziły z nami ten czas i mamy nadzieję ponowić nasze spotkanie jak najszybciej!
Oto krótka fotorelacja z wydarzenia:

Tagi
Romans roku: Holo Manix i kolekcja Glass - sprawdź efekty!

Romans roku: Holo Manix i kolekcja Glass - sprawdź efekty!

W Indigo już nieomal Święta, z tej okazji…

W Indigo już nieomal Święta, z tej okazji…