28.6.2022
Zjazd Salonów Firmowych Indigo 2022 - czas na szkolenie!
Aktualności

Zjazd Salonów Firmowych Indigo 2022 - czas na szkolenie!

by Indigo Nails
3 min. czytania

W Indigo szczególną wagę przywiązujemy do umiejętności - zarówno naszych instruktorek, jak i stylistek. W końcu chcemy, by za naszą marką stała nie tylko wysoka jakość produktów! Każdego dnia korzystają z nich stylistki w salonach firmowych, a nam zależy, by stylizacje przez nie wykonywane były po prostu na najwyższym poziomie. W branży wciąż pojawiają się nowe trendy i techniki - dlatego tak ważne jest, aby każda - nawet najlepsza stylistka - aktualizowała wiedzę. Temu właśnie służył Zjazd Salonów Firmowych Indigo - zobacz, co się wtedy działo!

Krok w stronę nowoczesności - oto Zjazd Salonów Firmowych Indigo

Zjazd Salonów Firmowych Indigo odbył się 18 i 19 czerwca w Łodzi. Pierwszego dnia miało również miejsce uroczyste przyjęcie, dzięki czemu wszystkie uczestniczki wydarzenia mogły się bliżej ze sobą poznać. Nie sama zabawa - choć wyjątkowo przyjemna - była najważniejsza. W trakcie tych dwóch dni stylistki z całej Polski wzięły udział w dwóch szkoleniach.

Tematem pierwszego szkolenia podczas Zjazdu Salonów Firmowych Indigo był migdał gotycki. Prowadziły je niezastąpione instruktorki Indigo dla dwóch grup!

  • Ilona Błaszczak-Singh była główną instruktorką dla grupy pierwszej. Razem z nią tajniki migdała gotyckiego odsłaniały: Katarzyna Wojtczak, Katarzyna Glińska, Paulina Bednarska, Emilia Karwaszewska oraz Aneta Ujwary.
  • Marta Rybica-Syngat pełniła funkcję głównej instruktorki dla grupy drugiej. Towarzyszyły jej Agata Kaczmarek, Monika Rola oraz Marta Olesiak.

Jakie prace wykonały uczestniczki zjazdu? Oto efekty ich zmagań!

Drugie szkolenie wzbudziło niemałe emocje, mimo że uczestniczki zjazdu nie chwytały za pilniki, lecz za… telefony! Katarzyna Kaczmarek prowadziła szkolenie, które dotyczyło social mediów w pracy stylistki i fotografii.

  • Dlaczego dziś każda stylistka powinna być obecna w social mediach?
  • Z jaką częstotliwością publikować nowe treści?
  • Jak robić piękne zdjęcia?
  • Jak przekuć działalność w Internecie na realne zwiększenie sprzedaży usług?

Między innymi te kwestie zostały poruszone podczas szkolenia! Chcemy, by nasze stylistki nie tylko tworzyły piękne paznokcie. Wspaniale, że nasza branża się rozwija, a my możemy z dumą wyznaczać trendy i sprawiać, że każda kobieta - dzięki naszym utalentowanym stylistkom - poczuje się jeszcze piękniejsza!

Obejrzyj fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia!

Dołącz do naszej rodziny jako salon firmowy Indigo

Działasz jako stylistka? Chciałabyś otworzyć własny biznes? Zależy Ci na profesjonalnym wsparciu? W takim razie dołącz do nas jako salon firmowy Indigo! Pomożemy Ci się rozwinąć skrzydła. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

Mistrzostwa Brilliant Cup International Championship Hollywood

Mistrzostwa Brilliant Cup International Championship Hollywood

Brilliant Cup International Championship Caribbean - sukcesy instruktorów Indigo

Brilliant Cup International Championship Caribbean - sukcesy instruktorów Indigo