14.6.2022
Zjazd Instruktorów Indigo 2022
Aktualności

Zjazd Instruktorów Indigo 2022

by Indigo Nails
2 min. czytania

W świecie profesjonalnej stylizacji paznokci nie ma miejsca na stagnację. Nowe trendy, produkty czy innowacyjne techniki pracy sprawiają, że każda profesjonalistka powinna dbać o aktualizację wiedzy i umiejętności! My w szczególności cenimy rozwój, więc 4 i 5 czerwca 2022 roku zorganizowaliśmy Zjazd Instruktorów Indigo. Zobacz, co dokładnie działo się podczas tego wyjątkowego wydarzenia!

Co wyróżnia Zjazd Instruktorów Indigo?

Zjazd Instruktorów to niepowtarzalna okazja, by wszystkie nasze niesamowite instruktorki mogły się spotkać, wymienić doświadczenia i dopieszczać swój mistrzowski warsztat. W końcu to one są dla swoich kursantek największymi mentorkami, przed którymi żadne aspekty stylizacji nie kryją tajemnic!

W trakcie zjazdu odbyły się trzy zaawansowane szkolenia:

  • Extreme Shape ze zdobieniem poprowadziła Aleksandra Sowa-Falarz.
  • Marta Bryzek szkoliła z rosyjskiego migdała w wydaniu fantasy french.
  • Mistrzyni Świata Stylizacji Paznokci - Joanna Bandurska - odsłaniała tajemnice Edge Shape.

Co instruktorki Indigo wyniosły z tych szkoleń, skoro precyzyjne władanie pędzlami i szablonami to ich chleb powszedni? To była doskonała okazja do wymieniania spostrzeżeń, doświadczeń, czerpania inspiracji i samorozwoju!

Zjazdowi Instruktorów Indigo towarzyszyła również uroczysta kolacja. Miłośniczki profesjonalnej stylizacji paznokci mogły się bliżej poznać i spędzić czas wśród innych kobiet, które przemieniły pasję w zawód marzeń.

Kursy Indigo - jak dołączyć do naszej rodziny?

Instruktorzy Indigo to najlepsi specjaliści w swoim fachu, którzy każdego roku kształcą przyszłe pokolenia stylistek. Jeśli również chcesz zadbać o swoje kwalifikacje, zacznij od kursów Indigo organizowanych zarówno w łódzkiej Centrali, jak i na terenie całej Polski. Przejdź przez wszystkie etapy wtajemniczenia - zacznij zarabiać na paznokciach, a kto wie, może i Ty za jakiś czas staniesz się jedną z utalentowanych instruktorek Indigo!

Konkurs Holi Hey! - wygraj longboarda!

Konkurs Holi Hey! - wygraj longboarda!

Mistrzostwa Brilliant Cup International Championship Hollywood

Mistrzostwa Brilliant Cup International Championship Hollywood