6.12.2019
Zaplanuj swój sukces z Plannerem Indigo
Aktualności
Produkty

Zaplanuj swój sukces z Plannerem Indigo

by Indigo Nails
2 min. czytania

Uprzedzając wasze pytania: to nie jest zwyczajny kalendarz. Wręcz przeciwnie. To wyjątkowy planner, który oprócz wygodnej przestrzeni do nanoszenia codziennych notatek oferuje Wam znacznie więcej. Czy jesteście gotowe poznać planner Indigo?

Porządek i szyk

Co powinien zawierać idealny kalendarz dedykowany dla stylistki? Przede wszystkim powinien być praktyczny. Wewnątrz plannera Indigo nie mogło więc zabraknąć miejsca do zanotowania codziennych zobowiązań. Dobrze wiemy, jak napięty potrafi być wasz grafik. Dlatego każda strona plannera Indigo stanowi osobny dzień. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nigdy nie zabraknie wam miejsca na wpisanie wizyt swoich Klientek.
W plannerze Indigo znajdziecie także inspirujące zdjęcia, które idealnie współgrają z trendami na 2020 rok. Fotografie zostały uzupełnione o opis produktów, których użyto do wykonania danej stylizacji. A skoro o produktach już mowa – w plannerze Indigo znajdziecie także dedykowane miejsce do tworzenia listy zakupów. Mamy nadzieję, że dzięki takiemu wsparciu, już nigdy nie zapomnicie o uzupełnieniu zapasów o wasze ukochane odcienie z oferty Indigo.

W poszukiwaniu inspiracji

Planner Indigo to nie tylko narzędzie, które ułatwi wam codzienną pracę. Jego dużą zaletą jest przestrzeń przeznaczona na wpisywanie życiowych planów. Wiemy, jak ważny jest rozwój wewnętrzny, który stanowi klucz do szczęścia zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy dającej Ci satysfakcję. Wewnątrz plannera Indigo znajdziecie miejsce na wpisanie swoich bieżących celów, marzeń, a także pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Planner Indigo skrywa również listę najważniejszych świąt, dzięki czemu żadna istotna data wam nie umknie. Każdej ważnej okazji towarzyszy inspirująca sentencja, która z pewnością pobudzi Cię do działania.

Tylko Ty…

Planner Indigo 2020 to przede wszystkim funkcjonalny towarzysz, dzięki któremu uporządkowanie terminarza stanie się bajecznie proste. Sztywna oprawa oraz wygodny spiralny grzbiet sprawią, że kalendarz Indigo stanie się waszym niezastąpionym partnerem, który pomoże Wam sprostać wyzwaniom codzienności.

Gotowe na 2020 rok? Z plannerem Indigo będzie to 366 dni pełnych sukcesów. Mamy nadzieję, że ten nowy rok będzie obfitował w jak najwięcej szczęśliwych chwil. O wszystkich ważnych wydarzeniach pomoże wam pamiętać nowy planner Indigo.

Tagi
Xmas Three – nowości w kolekcji Glitter

Xmas Three – nowości w kolekcji Glitter

Mistrzostwa w Kanadzie

Mistrzostwa w Kanadzie