30.9.2021
Zaplanuj każdy dzień z kalendarzem Indigo na 2022 rok
Aktualności

Zaplanuj każdy dzień z kalendarzem Indigo na 2022 rok

by Indigo Nails
3 min. czytania

Kalendarz to jedno z najważniejszych akcesoriów, bez których praca Stylistki paznokci mogłaby być trudna, a może nawet niemożliwa. Zdając sobie z tego sprawę przygotowaliśmy dwa kalendarze dostosowane właśnie do realiów pracy Stylistek. Zobacz, czemu są wyjątkowe!

Kalendarz Indigo 2022 - taki, jak Ty

Każda Stylistka ma swój indywidualny styl pracy, a przez to także unikalne potrzeby. Próbując zaadresować je jak najlepiej, stworzyliśmy dwie wersje kalendarza na 2022 rok - wszystko po to, by każdy mógł znaleźć opcję idealną dla siebie. Poznaj je obie!

Kalendarz 2022 Indigo - wygoda dzięki A5

Pierwszym wariantem jest wersja A5, przeznaczona dla jednej osoby. Na 300 stronach znaleźć można wygodny podział na tygodnie i dni, nie zabraknie także miejsca na luźne notatki. Dzięki temu nie przegapisz żadnego ważnego wydarzenia, spotkania ani wizyty Klientki. Nie umknie Ci również żaden pomysł - wszystko po to, by komfort i wydajność Twojej pracy były jak największe.

Wbrew popularnemu powiedzeniu liczy się nie tylko wnętrze! Okładka kalendarza w delikatnym, koralowym kolorze wygląda pięknie i elegancko dzięki złotym, połyskującym cyfrom. Złote są również okucia na rogach, które chronią je przed wyginaniem się, a dodatkowo dobrze wyglądają.

Kalendarz do salonu na 2022 - A4 do zadań specjalnych

Wariant w rozmiarze A4 to zawodnik do zadań specjalnych. Na pięciuset stronach można prowadzić zapisy dla trzech Stylistek jednocześnie, dzięki czemu to dobry wybór dla salonów o szerszym zespole. W tym przypadku każdy dzień zajmuje jedną stronę, więc bez obaw zmieszczą się wszystkie zaplanowane wizyty Klientek. Podobnie jak w przypadku mniejszego brata, tu też jest sporo miejsca na notatki. 

Okładka kalendarza A4 jest wykonana w podobnym stylu, co w mniejszej wersji. Duże, złote cyfry elegancko połyskują, podobnie jak okucia w tym samym kolorze, a obwoluta jest podobnie śliska i przyjemna w dotyku. Główną różnicą jest kolor - wykończenie w barwie kości słoniowej sprawia, że kalendarz pasuje do wnętrz o każdej kolorystyce. To uniwersalny dodatek do każdego Salonu, który nie tylko dobrze wygląda, ale jest szalenie użyteczny.

Kalendarze 2022 - choć różne, to podobne

Choć obie wersje kalendarza różnią się od siebie rozmiarem, projektem okładki i zagospodarowaniem miejsca w środku, można między nimi znaleźć dość mocne podobieństwa. Oba warianty są szyte i klejone dla maksymalnej wytrzymałości, dzięki czemu kalendarz nie rozleci się po pewnym czasie używania. 

Kolejnym podobieństwem jest jakość papieru - grube, mięsiste kartki nie gną się i nie gniotą, a pisanie po nich to czysta przyjemność. W kalendarzach zaznaczone są również najważniejsze święta i okazje, takie jak Walentynki, Dzień Matki czy… urodziny Indigo! Dodatkowo każdy miesiąc zaczyna się od inspiracji na stylizację wraz krótką instrukcją wykonania krok po kroku. 

W stworzenie obu kalendarzy Indigo włożyliśmy dużo pracy i jeszcze więcej serca, dlatego niezależnie od wariantu, na który się zdecydujesz, podejmiesz dobrą decyzję. Sprawdź oba kalendarze w naszym sklepie - od teraz są już dostępne do zakupu!

PAZNOKCIE JESIENNE  – INSPIRACJE 2021, MODNE KOLORY ORAZ NOWA KOLEKCJA DRIVE ME CRAZY

PAZNOKCIE JESIENNE – INSPIRACJE 2021, MODNE KOLORY ORAZ NOWA KOLEKCJA DRIVE ME CRAZY

Nowe korki - co one dają i jak ich używać?

Nowe korki - co one dają i jak ich używać?