17.2.2020
Wzmocnij paznokcie z Protein Base
Produkty
Technika stylizacji

Wzmocnij paznokcie z Protein Base

by Indigo Nails
2 min. czytania

Marzysz o długich, mocnych paznokciach? Problem osłabionej, łamliwej płytki spędza Ci sen z powiek? Sięgnij po Protein Base – specjalistkę do zadań specjalnych – i zapuść paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś.

Długie naturalne paznokcie to marzenie wielu z nas. Są symbolem kobiecości i zdrowia. Dodają elegancji i optycznie wysmuklają nasze dłonie. Dzięki wyjątkowej mocy Protein Base, marzenie o paznokciach idealnej długości w końcu może stać się rzeczywistością.

Baza Proteinowa Indigo – najlepsze rusztowanie dla Twoich paznokci

Podobnie jak każdy produkt światłoutwardzalny, Proteina ma za zdanie stworzyć „rusztowanie” dla naszych paznokci. Co zatem wyróżnia ją na tle innych baz? Rewolucyjna formuła Protein Base została opracowana w taki sposób, aby jej struktura – pod względem elastyczności i twardości – możliwie wiernie odwzorowywała strukturę naturalnej płytki paznokcia.

Jak wzmocnić naturalne paznokcie – poznaj tajemnicę Protein Base

Fenomen Protein Base polega na tym, że jej skład sprawdza się u większości kobiet. Baza jest dostatecznie twarda, by móc utrzymać stylizację hybrydową i stworzyć dla naturalnego paznokcia warstwę ochronną, zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi. Jednocześnie zachowuje elastyczność, która pozwala uniknąć pęknięć i zapowietrzeń.

W praktyce oznacza to, że Proteina stanowi wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne „pancerz”, pod którym Twoje paznokcie mogą bezpiecznie rosnąć i stawać się coraz mocniejsze. Nic dziwnego, że aż 4 na 5 badanych kobiet potwierdza, że Protein Base jest lepsza, niż inne tego typu bazy*. W końcu to właśnie ona pozwala im spełniać marzenia o długich, mocnych paznokciach.

Potrzebujesz ekstremalnego wzmocnienia paznokci? Sprawdź Zabieg Proteinowy - sposób na piękne, odżywione paznokcie i nawilżone skórki!

*Na podstawie badań akredytowanego laboratorium badawczego J.S. Hamilton.

Tagi
Whitemin Base – odkryj potwierdzoną naukowo skuteczność białej bazy hybrydowej Indigo

Whitemin Base – odkryj potwierdzoną naukowo skuteczność białej bazy hybrydowej Indigo

Hybryda na krótkich paznokciach? Dlaczego nie!

Hybryda na krótkich paznokciach? Dlaczego nie!