27.7.2022
Wygraj szkolenie! - co czekało na laureatów konkursu?
Aktualności

Wygraj szkolenie! - co czekało na laureatów konkursu?

by Indigo Nails
2 min. czytania

Obejrzyj relację prosto z serca Indigo i sprawdź, jakie atrakcje czekały na zwycięzców konkursu Wygraj szkolenie! w Centrali. Czy poradzili sobie z wyzwaniami? Kto ich odwiedził? Mamy nadzieję, że wspomnienie dobrej zabawy pozostanie z naszymi kursantami na długo - my zadbaliśmy również o to, by konkursowe szkolenie miało profesjonalny charakter!

Wygraj szkolenie! - fun, edukacja i przygoda

Każda profesjonalna stylistka kiedyś trzymała w ręku pierwszy raz pilnik. Teraz większość z nich ze wzruszeniem wspomina swoje przedłużenia wykonane na koleżankach, mamie czy siostrach. Lata mijają, a miłośniczki pięknego mani stają się profesjonalistkami.

Dziś obserwujemy wzrastanie nowego pokolenia, wśród którego nie brakuje chętnych, by rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci! To właśnie dla nich przygotowaliśmy konkurs Wygraj szkolenie!

Na naszym kanale YouTuBe pojawił się w kwietniu odcinek specjalny, w którym wystąpiła Agnieszka Grzelak - instagramerka, youtuberka i podróżniczka. Razem z naszą gościnią ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania było konkursowe szkolenie z budowy paznokci metodą żelową w kształcie migdała. Uczestnicy konkursu musieli tylko napisać, dlaczego to właśnie oni powinni pojawić się na szkoleniu w łódzkiej Centrali Indigo!

W końcu stało się - wyłoniliśmy 6 laureatów konkursu Wygraj szkolenie!, którzy przyjechali do nas 13 lipca! Szkolenie poprowadziła instruktorka Indigo - Katarzyna Wojtaczak, która nie tylko wyłożyła kursantom teoretyczne podstawy, lecz również czuwała nad postępem prac zwycięskich kursantów.

Jak przebiegło konkursowe szkolenie?

Laureaci konkursu Wygraj szkolenie! wykonali swoje autorskie przedłużenia w kształcie migdała oraz otrzymali imienne certyfikaty. To jednak nie koniec! Ze zwycięzcami spotkała się również Agnieszka Grzelak, która przy okazji wizyty w Centrali wykonała stylizację paznokci w prawdziwie festiwalowym wydaniu. O manicure Agnieszki zadbała nasza stylistka - Adrianna Marjańska!

Konferencja Indigo vol. 4 - przeżyj te emocje ponownie!

Konferencja Indigo vol. 4 - przeżyj te emocje ponownie!

Letnia promocja Indigo - wyjątkowe ceny czekają!

Letnia promocja Indigo - wyjątkowe ceny czekają!