2.2.2023
Wspieramy rozwój łódzkich studentów - Indigo w programie stypendialnym Młodzi w Łodzi
Aktualności

Wspieramy rozwój łódzkich studentów - Indigo w programie stypendialnym Młodzi w Łodzi

by Indigo Nails
2 min. czytania

Z ogromną radością wspieramy rozwój młodych talentów - również tych naukowych. Laureatem stypendium ufundowanego przez Indigo w ramach programu Młodzi w Łodzi został Konrad Stefaniak - student Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej.

Łódź, w której sercu mieści się Centrala Indigo, stanowi nieodłączny element tożsamości marki. Chętnie angażujemy się w różnego rodzaju lokalne inicjatywy, wspierające miasto i jego mieszkańców. Jesienią ubiegłego roku z przyjemnością przystąpiliśmy do udziału w programie stypendialnym Młodzi w Łodzi. Laureatem stypendium ufundowanego przez Indigo został Konrad Stefaniak - uzdolniony student Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej.

Młodzi w Łodzi - wsparcie dla studentów i przedsiębiorców

Młodzi w Łodzi to program, którego celem jest wspieranie rozwoju łódzkich studentów i zachęcanie ich do wiązania przyszłości z miastem - co jednocześnie ma zapewnić lokalnym przedsiębiorcom najlepiej wykwalifikowanych pracowników. Rachunek był prosty - angażując się w akcję, gramy przecież na swoją korzyść! W końcu, czym byłoby Indigo bez sztabu wykwalifikowanych chemików, którzy dbają o receptury naszych produktów?

Nauka zamiast blasku fleszy - stypendium Indigo bez wątpienia trafiło w dobre ręce

Nic więc dziwnego, że na laureata naszego stypendium wybraliśmy - wraz z komisją Młodzi w Łodzi - przyszłego inżyniera chemika. Konrad Stefaniak jest studentem kierunku Technologia chemiczna na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej. Zgodnie z formułą programu, kandydat musiał spełnić określone warunki - osiągnąć średnią ocen powyżej 4.0 i wykazać się szeregiem dodatkowych aktywności. 

Uroczystość wręczenia nagród dla wyróżnionych studentów odbyła się 30 listopada 2022 roku w Scenie Monopolis. Podczas Gali programów stypendialnych, w której uczestniczyli również przedstawiciele władz miasta oraz lokalnych mediów, zwycięzcy otrzymali z rąk fundatorów symboliczne czeki. Gratulacje z rąk przedstawicielki Indigo - Klaudii Zalewskiej-Targ - odebrała mama stypendysty. Konrad natomiast zamiast pokazywać się w blasku fleszy, wolał skupić się na uczelnianych obowiązkach, czym tylko potwierdził, że dokonaliśmy słusznego wyboru! Kto wie, może jeszcze kiedyś spotkamy się w laboratorium.

Promocja lutowa - łap okazje w Indigo 

Promocja lutowa - łap okazje w Indigo 

Konferencja Indigo x Hédonista - special edition - to były niesamowite urodziny!

Konferencja Indigo x Hédonista - special edition - to były niesamowite urodziny!