18.3.2017
Wiosenne targi Beauty Forum i Mistrzostwa Polski
Aktualności

Wiosenne targi Beauty Forum i Mistrzostwa Polski

by Indigo Nails
3 min. czytania

Sezon wiosna-lato 2017 oficjalnie wystartował! Za nami marcowa edycja targów Beauty Forum, a wraz z nią premiera wielu długo oczekiwanych nowości Indigo Nails. Miesiące przygotowań i ciężkiej pracy, zaowocowały spektakularnym sukcesem w postaci największego i jednocześnie najbardziej obleganego stoiska targów. Zapraszamy na relację!

Miami 2017

Tematem przewodnim naszego standu było gorące Miami. Odwiedzający na własnej skórze mogli poczuć wspaniały, wakacyjny klimat tego miejsca. Plażowe motywy, flamingi oraz pastelowe barwy nastrajały pozytywnie i przywodziły na myśl słoneczne, ciepłe dni. Miami to również miasto, które było inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji lakierów hybrydowych Indigo by Natalia Siwiec.

Tegoroczna kolekcja - Miami 2017 - zawiera aż 15 nowych, przepięknych odcieni.  Wśród nich znalazło się:

Lakiery mają wspaniałą pigmentację i doskonale wpisują się w radosny, wiosenny klimat. Kolekcja ta z miejsca stała się największym hitem sprzedaży! Wiele klientek kupowało do swoich salonów od razu wszystkie 15 kolorów.

Do zakupów zachęcała z pewnością promocja 2+1, którą objęte były wszystkie lakiery hybrydowe, bazy oraz topy. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się m.in. Protein Base® - najpopularniejsza baza hybrydowa w Polsce, a także nowy top 3D Gloss, który zapewnia długotrwały blask bez zarysowań.

Rozchwytywane były również kolejne nowości, które swoją premierę miały w sobotę:

Na naszym stoisku, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, obecna była również autorka nowej kolekcji hybryd - modelka Natalia Siwiec - która podpisywała plakaty z najnowszej sesji w Miami oraz chętnie pozowała do zdjęć.

Mistrzostwa Polski Nail Design

Podczas targów Beauty Forum odbyły się także 19. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci oraz Mistrzostwa NailArt Trophy. Są to jedne z najbardziej wymagających krajowych mistrzostw skierowanych do stylistów paznokci.

Instruktorki Indigo Nails tradycyjnie wzięły udział w zawodach, startując w kategoriach żel, akryl oraz 3D Design. Wyniki mówią same za siebie - Team Indigo po raz kolejny sięgnął po najwyższe najwyższe laury, zdobywając 3 złote medale, srebro oraz brąz! 

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym stylistkom, za ich ciężką pracę, zaangażowanie i niezmienny profesjonalizm. Gratulacje również dla pozostałych uczestniczek.  

Wyniki:

1 Miejsce Anna Faber Indigo Gliwice, kategoria: nailart 3D
1 Miejsce Agnieszka Mazur, Indigo Bełchatów, kategoria: żel
1 Miejsce Anna Skibicka Indigo Łódź, kategoria: akryl
2 Miejsce Lena Kurach Indigo Piaseczno, kategoria: żel
3 Miejsce Paulina Walaszczyk Indigo Łódź, kategoria: akryl

Tagi
Jak wybrać dobry salon manicure? 4 ważne kryteria

Jak wybrać dobry salon manicure? 4 ważne kryteria

Weź udział w warsztatach Under Art!

Weź udział w warsztatach Under Art!