11.4.2021
Weź udział w Mistrzostwach i zostań Master of Pastel!
Aktualności

Weź udział w Mistrzostwach i zostań Master of Pastel!

by Indigo Nails
5 min. czytania

Nowa kolekcja to zawsze dobra okazja do odrobiny zabawy. Tej wiosny szukamy Master of Pastel – prawdziwej zaklinaczki pastelowych zdobień. Złap za ulubione kolory z nowej kolekcji i weź udział w naszych Mistrzostwach!

Co możesz wygrać?

Główną nagrodą jest tytuł Master of Pastel oraz jedyna i niepowtarzalna statuetka. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Wygrana styliska będzie również gościem specjalnym w odcinku na naszym YouTube’owym kanale , gdzie pokaże jak krok po kroku przygotować mistrzowską stylizację. Stylistka, która zajmie drugie miejsce otrzyma zestaw 20 dowolnie wybranych lakierów hybrydowych, a dla pozostałe półfinalistki – zestawy 3 wybranych hybryd.

Okej, to co trzeba zrobić?

Master of Pastel musi być wirtuozem pastelowego manicure, dlatego Mistrzostwa podzielone są na trzy etapy:

Etap I – kwalifikacje

Zaczynamy od kwalifikacji. Wykonaj stylizację, w której główną rolę zagra jeden z kolorów wchodzących w skład nowej kolekcji Master of Pastel i pochwal się jej zdjęciem na swoim Instagramie z odpowiednimi hasztagami. Na zdjęciu, oprócz pięknego mani, musi znaleźć się także buteleczka z wykorzystanym lakierem. Stylizacje z kolejnymi kolorami będziemy wybierać przez cztery kolejne dni:

  • Runda 1: stylizacja z kolorem Miss Muffin  lub Trele Morele . W opisie zdjęcia oznacz profil @indigonails i dodaj hashtagi #zostanmasterofpastel oraz w zależności od wykorzystanego koloru: #missmuffinmistrzostwa lub #trelemorelemistrzostwa
  • Runda 2: stylizacja z kolorem Melonholic  lub Eggstra . W opisie zdjęcia oznacz profil @indigonails i dodaj hashtagi #zostanmasterofpastel oraz w zależności od wykorzystanego koloru: #molonholicmistrzostwa lub #eggstramistrzostwa
  • Runda 3: stylizacja z kolorem MarmoLady  lub Ice Dream . W opisie zdjęcia oznacz profil @indigonails i dodaj hashtagi #zostanmasterofpastel oraz w zależności od wykorzystanego koloru: #marmoladymistrzostwa lub #icedreammistrzostwa
  • Runda 4: stylizacja z kolorem Mr Pan Cake lub Easter Twister. W opisie zdjęcia oznacz profil @indigonails i dodaj hashtagi #zostanmasterofpastel oraz w zależności od wykorzystanego koloru: #mrpancakemistrzostwa lub #eastertwistermistrzostwa

Pamiętaj, że możesz korzystać ze wszystkich produktów Indigo, ale to kolory z kolekcji Master of Pastel muszą grać pierwsze skrzypce w Twojej stylizacji. Każda runda będzie trwać dwa dni, w czasie których musisz opublikować zdjęcie z odpowiednim kolorem. W każdej z rund wyłonionych zostanie 6 stylizacji (po 3 z każdego koloru), które opublikujemy kolejnego dnia do godziny 12:00. Jeśli Twoja stylizacja nie zostanie wybrana – nic straconego. Nadal możesz próbować w kolejnych rundach. Możesz też w ramach jednej rundy przygotować dwie stylizacje, zwiększając swoje szanse. Odpowiedzialnego zadania wyboru najlepszych prac podjęły się Instruktorki z Centrali!

Co wydarzy się po kwalifikacjach? Przekonajmy się!

Etap II – półfinał

Cztery etapy po sześć prac dają nam 24 osoby, które trafią do półfinału. Przed jakim zadaniem staną stylistki w tym etapie?

Każda z półfinalistek będzie musiała wykonać pracę inspirowaną stylizacjami Instruktorek z Centrali, a następnie pochwalić się nią na Instagramie. Oznaczenia i hasztagi? Oczywiście! Klasycznie już profil @indigonails oraz #zostanmasterofpastel i #masterofpastelpolfinal.

Tym razem najlepsze prace wybiorą #indigogirls! Na specjalnie przygotowanej stronie przeprowadzimy głosowanie, w którym to one wyłonią dwie finalistki. A skoro już jesteśmy przy finale…

Etap III – wielki finał!

W wielkim finale stawiamy na kreatywność. Zadaniem do wykonania będzie przygotowanie i napisanie à la kulinarnego przepisu  na stylizację „Wariacja z Master of Pastel”, a następnie przygotowanie jej i opublikowanie na Instagramie z hasztagami #zostanmasterofpastel oraz #masterofpastelfinal, a także oznaczeniem @indigonails.

Ponownie jurorkami zostaną #indigogirls, które wybiorą najlepszą stylizację Mistrzostw poprzez głosowanie, tym razem na Instagramie. Kto zdobędzie tytuł Master of Pastel? W czyim salonie stanie statuetka? Kto będzie gościem specjalnym Pani z Centrali w odcinku na YouTube? Tego dowiemy się już niebawem. Ty też nie możesz się już doczekać?

Terminarz? Proszę bardzo!

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, przygotowaliśmy harmonogram Mistrzostw. Jednocześnie o kolejnych etapach będziemy informować na naszym Instagramie, więc jeśli jeszcze nas nie obserwujesz – teraz jest świetny moment, by to zmienić!

Etap I – kwalifikacje (12.04 – 19.04)

  • Runda 1: Miss Muffin i Trele Morele (12.04 godz. 10:00 – 13.04 godz. 23:59)
  • Runda 2: Melonholic i Eggstra (14.04 godz. 10:00 – 15.04 godz. 23:59)
  • Runda 3: MarmoLady i Ice Dream (16.04 godz. 10:00 – 17.04 godz. 23:59)
  • Runda 4: Mr Pan Cake i Easter Twister (18.04 godz. 10:00 – 19.04 godz. 23:59)

Etap II – półfinał (21.04 godz. 10:00 – 23.04 godz. 12:00)

Półfinałowe głosowanie publiczności (24.04 godz. 10:00 – 25.04 godz. 23:59)

Etap III – finał (26.04 godz. 10:00 – 28.04 godz. 12:00)

Finałowe głosowanie publiczności (29.04 godz. 10:00 – 30.04 godz. 10:00)

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej informacji o Mistrzostwach lub po prostu kochasz czytać regulaminy – zajrzyj tutaj.

Aktualizacja z dnia 26.04.2021

Po zgłoszeniach nieprawidłowości w czasie półfinałowego głosowania i ich weryfikacji znaleźliśmy podejrzaną aktywność. W związku z tym zdecydowaliśmy o zmianie sposobu wyłonienia Finalistek – tego wyboru ostatecznie dokonały Instruktorki z Centrali.

W Indigo zawsze stawiamy na postawę fair play. Żeby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości, o tym, kto wygra Mistrzostwa również zdecydują Instruktorki.

Wiosenne trendy 2021 – zobacz, co będzie królowało w tym sezonie!

Wiosenne trendy 2021 – zobacz, co będzie królowało w tym sezonie!

Poznaj letnią kolekcję Indigo – przedpremierowe pokazy 2021

Poznaj letnią kolekcję Indigo – przedpremierowe pokazy 2021