3.12.2018
W Indigo już nieomal Święta, z tej okazji…
Aktualności
Zdobienia paznokci

W Indigo już nieomal Święta, z tej okazji…

by Indigo Nails
2 min. czytania

Jeszcze tylko kilka tygodni i nareszcie zasiądziemy przy wigilijnym stole, by cieszyć się obecnością bliskich, zastawionym stołem i wspaniałymi prezentami. Czy też uważasz, że to najbardziej wyjątkowy czas w roku? A może chcesz to podkreślić tworząc na swoich paznokciach unikatowe świąteczne zdobienia?

W ferworze przedświątecznych obowiązków i wytężonej pracy nie zapomnij sprawić sobie przyjemności i zaakcentować ten niezwykły czas ze swoją Stylistką Indigo, która dzięki ukończeniu gwiazdkowo-sylwestrowej edycji szkoleń, wyczaruje na Twoich paznokciach niesamowite zdobienia!

Trendy świąteczne to nie lada gratka dla fanek NailArt! W tym roku hitem będą przestrzenne postaci – Rudolf czy Mikołaj z zabawnie wystającym noskiem, wykorzystanie w zdobieniach cyrkonii oraz czerpanie garściami z kolekcji Glass, która pozwoli stworzyć na paznokciach unikatowe bombki.

W Świętach najpiękniejsza jest ich atmosfera – a tą tworzy pozytywne nastawienie oraz drobiazgi. Takie jak obsypane śnieżynkami i przystrojone niczym choinka paznokcie. Inspiracje to jednak nie wszystko, co chcielibyśmy Ci podarować!

Zajrzyj koniecznie TUTAJ, by poznać i skorzystać ze wspaniałych, świątecznych promocji Indigo i bez problemu skompletować wymarzony prezent dla każdej pazuromaniaczki, w tym siebie samej!

Czy masz już swój wymarzony, świąteczny manicure? Pamiętaj, że profesjonalistki z salonów Indigo chętnie Ci doradzą. Tylko uważaj! Grudzień to w salonach stylizacji paznokci szalony i intensywny czas – lepiej sprawdź już teraz, czy w salonie Indigo  w Twojej okolicy są jeszcze jakieś wolne miejsca

Tagi
Zjazdy salonów firmowych: szkolenia, integracja i wyśmienita zabawa!

Zjazdy salonów firmowych: szkolenia, integracja i wyśmienita zabawa!

Bezpieczeństwo bazy proteinowej potwierdzone niezależnymi badaniami!

Bezpieczeństwo bazy proteinowej potwierdzone niezależnymi badaniami!