24.5.2023
VIII Konferencja Indigo – wyznaczamy trendy paznokci na lato 2023
Aktualności

VIII Konferencja Indigo – wyznaczamy trendy paznokci na lato 2023

by Indigo Nails
3 min. czytania

Konferencji Indigo chyba nie trzeba przedstawiać już żadnej miłośniczce profesjonalnej stylizacji paznokci. Od 2022 zorganizowaliśmy aż osiem tych cyklicznych, bezpłatnych wydarzeń online, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem w branży! Ostatnia, VIII Konferencja Indigo otwierała sezon wakacyjny – nie zabrakło wyjątkowych premier, promocji i inspiracji na najmodniejsze paznokcie na lato!

Od Wielkiej Brytanii po Norwegię – goście VIII Konferencji Indigo

Wiele uczestniczek Konferencji Indigo czeka na przedpremierowe pokazy i promocje. Zawsze najważniejszy punkt programu tworzą jednak pokazy poprowadzone na żywo przez Indigo Educators. To doskonała okazja, by zobaczyć, jak pracują najlepsze z najlepszych – w końcu nasze prelegentki to wielokrotne laureatki mistrzostw, które dzielą się swoim know -how i pokazują autorskie propozycje najmodniejszych zdobień paznokci.

Tym razem VIII Konferencja Indigo miała prawdziwie międzynarodowy wymiar. Instruktorki Indigo występujące u boku Magdaleny Malaczyńskiej swoją karierę rozwijają poza Polską i tam prowadzą centra szkoleniowe. Dominika Satro szkoli w Wielkiej Brytanii, Natalia Raczyński w Niemczech, a Judyta Norberciak i Klaudia Szpak-Małecka na co dzień pracują w Norwegii. Każda z wyjątkowych gościń Konferencji Indigo opowiedziała swoją inspirującą historię zawodową i pokazała, jak wykonać wakacyjne zdobienia paznokci.

Lato w manicurze, czyli wakacyjne zdobienia paznokci

VIII Konferencja Indigo odbyła 20 maja i mimo że mamy środek wiosny, to nasza branża już przygotowuje się do gorącego sezonu wakacyjnego. A wtedy niemal każda kobieta lubi zaszaleć, więc znajomość trendujących paznokci na lato to podstawa.

Podczas konferencyjnych pokazów Indigo Educator pracowały przedpremierowo kolorami najnowszej, wakacyjnej kolekcji, która niebawem pojawi się w regularnej sprzedaży!

Uczestniki Konferencji Indigo otrzymały rabat na kurs online Mix Letnich Zdobień z 10. unikalnymi stylizacjami paznokci na wakacje! Kurs zawiera zdobienia o różnym poziomie trudności – zarówno te salonowe, jak i bardziej zaawansowane tak, by można szlifować umiejętności i wykazać się artystycznym kunsztem!

VIII Konferencja Indigo – czas premier i nowości

Prezentowanie najmodniejszych paznokci na lato w doborowym towarzystwie to nie wszystko. Dla wszystkich uczestniczek VIII Konferencji przygotowaliśmy także inne niespodzianki. Co się wśród nich znalazło? Po pierwsze – możliwość przedpremierowego zakupu zestawu wakacyjnej kolekcji oraz limitowanej bluzy Greensetter. Po drugie – szansa na skorzystanie z wyjątkowych promocji -25% na pyłki, ozdoby i kosmetyki Home SPA.

Na Konferencji taniej można było kupić też książkę Businesswoman. To must-have każdej kobiety, która chciałaby rozwijać się zawodowo w branży stylizacji paznokci. Do zamówień konferencyjnych powyżej 40 zł dodawaliśmy peeling enzymatyczny Seventh Heaven. #IndigoGirls, które zrobiły zakupy za minimum 400 zł, zgarniały do kolekcji limitowany lakier hybrydowy La Wanda.

VIII Konferencja Indigo należała zdecydowanie do jednego z najgorętszych eventów sezonu w branży stylizacji paznokci. Podczas kolejnej edycji tego wydarzenia musisz być już z nami!

Kurs Mix Letnich Zdobień - top 10 stylizacji paznokci na lato z kolekcją Summer 2023

Kurs Mix Letnich Zdobień - top 10 stylizacji paznokci na lato z kolekcją Summer 2023