27.1.2022
Uzupełnienie paznokci - jak zrobić to poprawnie?
Technika stylizacji

Uzupełnienie paznokci - jak zrobić to poprawnie?

by Indigo Nails
4 min. czytania

Uzupełnianie paznokci to jeden z podstawowych zabiegów, jaki powinna wykonywać każda stylistka, która na co dzień pracuje z żelami. W nowym filmie nasza instruktorka - Monika Muszyńska - pokazuje, o czym pamiętać podczas korzystania z frezów oraz podpowiada, co zrobić w przypadku ubytku masy i pękniętego paznokcia.

Przygotuj się na potężną dawkę wiedzy praktycznej i sprawdź, czy wiesz już wszystko o prawidłowym uzupełnianiu paznokci żelem. Usiądź wygodnie, nasz nowy VLOG czeka właśnie na Ciebie!

Uzupełnienie paznokci żelowych - co będzie potrzebne?

Co będzie potrzebne, jeśli chcesz uzupełnić żel na paznokciach? Oto lista produktów, z których korzystała nasza instruktorka:

Pamiętaj również o doborze odpowiednich narzędzi, dzięki którym uzupełnienie paznokci żelowych będzie szybsze, łatwiejsze i bezpieczne! W naszym filmie Monika Muszyńska sięgnęła po:

Uzupełnienie żelu na paznokciach - czy to pracochłonny zabieg?

Wiele początkujących stylistek zastanawia się, ile trwa uzupełnienie paznokci żelowych. Oczywiście znaczenie mają umiejętności i doświadczenie, a także sprawne operowanie frezami. Praca uzależniona będzie również od tego, po jakim czasie wykonujemy uzupełnienie.

Nasza modelka poprzednią stylizację miała wykonywaną trzy tygodnie wcześniej - przez ten czas powstał więc spory ubytek masy. Dodatkowo na kciuku też pojawił się ubytek, top poszarzał, kolor wytarł się na wolnym brzegu, a skórki są poszarpane. Uzupełnienie żeli będzie szybsze od budowania paznokci od podstaw, ale wciąż wymaga sporo pracy!

Bardzo ważnym etapem uzupełniania paznokci jest ściągnięcie żelu. My w naszym filmie wybraliśmy frez Indigo Karbid 8, ale Ty możesz sięgnąć po Karbid 2 lub 3. Jeśli jesteś jednak doświadczoną stylistką paznokci, wybierz frezy Indigo Style, które bardzo przyspieszają pracę!

Pamiętaj, że uzupełnienie żelu odbywa się po jego dokładnym opracowaniu i usunięciu ewentualnych zapowietrzeń. W naszym nowym filmie tłumaczymy, dlaczego powinnaś być szczególnie ostrożna, gdy pracujesz z frezarką!

Uzupełnianie żelu na paznokciach - czego dowiesz się z VLOG-a?

Nasza instruktorka pokazuje, na czym polega poprawne uzupełnienie paznokci żelowych - krok po kroku. Monika Muszyńska zdradza tajniki swojej pracy, ale Ty możesz dowolnie zdecydować, co zrobisz najpierw - skrócisz paznokcie czy opracujesz masę. W końcu każda stylistka indywidualnie kształtuje swój warsztat!

My pokażemy Ci, że uzupełnianie paznokci żelowych nie jest wcale trudne! Obejrzyj nasz najnowszy film i dowiedz się:

  • jak prawidłowo zdjąć masę żelową?
  • O czym musisz pamiętać podczas pracy z frezami?
  • Jakim schematem długości paznokci warto się posługiwać w trakcie ich przedłużania?
  • Czy skórki lepiej wycinać przed czy po budowaniu paznokci?
  • Dlaczego nie należy nakładać zbyt dużo bazy Perfect Base?
  • Na którą część paznokcia aplikujemy produkty, gdy uzupełniamy żele?
  • Jak nałożyć precyzyjnie bazę mineralną i perfekcyjnie wyrównać linię światła?
  • Dlaczego opracowanie spodu paznokcia jest tak ważne?

Przejdź razem z nami przez wszystkie etapy uzupełniania paznokci żelem. Wiemy, że z VLOG-iem Indigo świetnie poradzisz sobie z tym wyzwaniem!

Paznokcie Ballerina w stylu Princess Nails - błędy, których powinnaś się wystrzegać

Paznokcie Ballerina w stylu Princess Nails - błędy, których powinnaś się wystrzegać

Idealne paznokcie na karnawał? Migdał rosyjski i french!

Idealne paznokcie na karnawał? Migdał rosyjski i french!