31.5.2021
Trendy na lato 2021 – sprawdź najmodniejsze stylizacje tego sezonu!
Zdobienia paznokci

Trendy na lato 2021 – sprawdź najmodniejsze stylizacje tego sezonu!

by Indigo Nails
3 min. czytania

Lato. Nareszcie! To pora roku, w której moda rozwija swoje skrzydła, zachwycając niesamowitymi wzorami i wyrazistymi kolorami. Latem ulice miast zmieniają się w prawdziwe wybiegi mody, na których każdy może zaprezentować  swoją wyszukaną stylizację. I to właśnie tętniące życiem miasto jest w tym sezonie inspiracją dla letnich trendów w manicure. Przeczytaj i przekonaj się jakie kolory i stylizacje będą królować latem 2021 roku!

Graffiti Nails – sztuka uliczna na paznokciach

Choć graffiti częściej kojarzy się z wandalizmem niż sztuką, bez wątpienia jest to forma artystycznego wyrazu. Od najzwyklejszych napisów wyrażających emocje, po prawdziwe arcydzieła w postaci ogromnych murali. Graffiti imponuje kolorystyką, różnorodnością i mocą przekazu.

W tym sezonie sztuka uliczna stała się także inspiracją do najmodniejszych letnich stylizacji paznokci. Graffiti Nails charakteryzuje wyrazista, neonowa kolorystyka, mocny obrys  i przypominające ściekającą po ścianie farbę wykończenia. Napisy, obrazki czy fantazyjne kształty w intensywnych, neonowych kolorach na paznokciach będą absolutnym hitem nadchodzącego sezonu. 

Tatuaże, które można zmieniać?

Popularność tatuaży trwa od wielu lat i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić. Bogactwo wzorów i stylów jest wręcz nielimitowane, a tatuatorzy to niejednokrotnie prawdziwi wirtuozi igły. Latem tatuaże są bardziej widoczne. Idąc ulicami miasta, każdy z nas może podziwiać te dzieła sztuki, które stały się sposobem na wyrażenie samego siebie.

I to właśnie rysunek na skórze inspiruje tego lata wszystkie artystyczne dusze do tworzenia tatuażowych zdobień na paznokciach. Precyzyjna, cienka kreska tworząca delikatny rysunek na odważnym, neonowym tle pozwoli wyróżnić się z tłumu i przełamać miejską szarość. Oto przepis na najmodniejsze, letnie mani.

Miasto? Abstrakcja!

Abstrakcja w sztuce to nurt, który odchodzi od naśladowania natury czy świata przedstawionego. Pozwala to na całkowite oderwanie od otaczającej rzeczywistości, by pokazać coś nowego, świeżego, intrygującego. Dzika kolorystyka i niebywałe kształty coraz częściej zdobią ściany budynków czy galerii sztuki, otaczając nas odrobiną szaleństwa oraz nietypowości.

Paznokcie to swego rodzaju płótno, które dla Stylistki jest fantastycznym miejscem do stworzenia małego arcydzieła! Wakacje 2021 to idealny czas na kolorowe szaleństwo na paznokciach. Im więcej soczystych kolorów w jednej stylizacji tym lepiej. Nieokrzesane, abstrakcyjne kształty, stworzone neonowymi lakierami do paznokci to trend idealny dla wszystkich miłośniczego kolorowego mani. Ważne, by zachować zasadę różnorodności i puścić wodze fantazji.

Soft Neon – modne kolory na lato 2021

Razem z nami przywitaj lato i przełam miejską szarość z kolekcją Soft Neon. Odkryj 9 letnich kolorów, którymi odmienisz betonową dżunglę. Neonowe odcienie doskonale prezentują się w słońcu i równie dobrze sprawdzą się w czasie nocnych imprez na plaży. Pomarańczowy Nervus, różowa Sensacja, czerwony Funky Monkey? To najmodniejsze kolory tego sezonu!

Najmodniejsze stylizacje z nowymi Lakierami Proteinowymi Indigo

Najmodniejsze stylizacje z nowymi Lakierami Proteinowymi Indigo

Jak zrobić ombre na paznokciach, dobierając kolory?

Jak zrobić ombre na paznokciach, dobierając kolory?