12.12.2019
Świąteczne rabaty w Indigo
Aktualności

Świąteczne rabaty w Indigo

by Indigo Nails
2 min. czytania

Potrzebujesz uzupełnić zapasy? Szukasz świątecznych prezentów? A może chcesz przetestować nasze najnowsze odcienie? Każdy pretekst jest dobry, by skorzystać z grudniowych okazji w Indigo!

https://www.indigo-nails.com/pl,promocja-grudniowa.html

Lakiery hybrydowe, bazy i topy Indigo w promocyjnej cenie

Przez cały miesiąc, aż do 31 grudnia możesz cieszyć się świątecznymi rabatami Indigo. Właśnie teraz jest najlepszy moment na uzupełnienie zapasów Twoich ulubionych lakierów, baz i topów Indigo. Wszystkie hybrydy (z wyłączeniem Protein Base) kupisz w wyjątkowej ofercie 2 + 1. Wybierz 3 dowolne produkty z jednej kategorii cenowej i… zapłać za 2.

Skończyły Ci się zapasy Twoich ukochanych odcieni? A może zachwyciły Cię kolory jesienno-zimowych kolekcji Indigo? Nie zastanawiaj się długo – spraw sobie (i swoim Klientkom) świąteczny prezent!

Świąteczne zestawy kosmetyków do pielęgnacji ciała Indigo Home SPA

A jeśli szukasz prezentu dla mamy, siostry lub przyjaciółki, świąteczny Zestaw Indigo Home SPA to idealne rozwiązanie. Każda z nas lubi przecież od czasu do czasu poczuć się jak księżniczka i zamienić łazienkę w domowe SPA. Tylko teraz luksusowe zestawy Indigo Home SPA w świątecznej obwolucie kupisz za jedyne 59 zł.

Grudniowa promocja trwa do 31 grudnia do 23:59. Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest TUTAJ.

Mistrzostwa w Kanadzie

Mistrzostwa w Kanadzie

Prezentownik 2019

Prezentownik 2019