12.12.2022
Self Leveling Gels Day
Aktualności

Self Leveling Gels Day

by Indigo Nails
2 min. czytania

Solidna dawka praktycznej wiedzy, profesjonalnych wskazówek i inspiracji z samopoziomującymi żelami Indigo w roli głównej - tak w kilku słowach można opisać grudniowy pokaz, zorganizowany w łódzkiej Centrali Indigo. Zobacz, jak wyglądał nasz Self Leveling Gels Day!

Rewolucyjne przedłużanie bez piłowania czy ekspresowe Princess Nails to tylko niektóre z tematów wydarzenia, które odbyło się 3 grudnia w siedzibie Indigo w Łodzi. Głównymi bohaterami pokazu - po raz pierwszy w historii - stały się samopoziomujące żele Self Leveling Gels. Ich działanie z pasją zaprezentowała Paulina Walaszczyk - wielokrotna mistrzyni stylizacji paznokci i instruktorka na stałe związana z naszą Centralą. 

Self Leveling Gels bez tajemnic

Podczas teoretycznej części spotkania uczestniczki zapoznały się z ofertą produktów z linii Self Leveling Gels, odkrywając ich właściwości oraz zastosowanie. O tym, co tak naprawdę oznacza samopoziomowanie żeli Indigo, mogły przekonać się w praktycznej części pokazu. Paulina wykonała 3 różne stylizacje, prezentując dziewczynom szerokie możliwości Self Levelingów. Zdradziła im tajniki przedłużania paznokci bez piłowania, szybkiego uzupełnienia oraz tworzenia połyskujących Princess Nails - wszystko na bazie SLG, oczywiście. 

Następnie uczestniczki miały okazję samodzielnie przetestować działanie Self Levelingów, by móc przekonać się w praktyce, jak pracuje się z produktami, o których usłyszały tak wiele dobrego.

Wizyty w Centrali rządzą się swoimi prawami

Dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjne giftpacki, wypełnione produktami Indigo, oraz pyszny poczęstunek, który umilił im czas spędzony w Centrali. Na koniec spotkania każda z dziewczyn otrzymała również imienny certyfikat uczestnictwa. Przy okazji wizyty w Centrali nie mogło zabraknąć czasu na zakupy w naszym Showroomie. Na uczestniczki Self Leveling Days czekał tam 10-procentowy rabat.

Pokaz odbył się w ramach cyklu Self Leveling Gels Days, które organizowane były również przez polskich i zagranicznych Dystrybutorów Indigo. Wejściówki na pokaz w łódzkiej siedzibie Indigo dostępne były w sprzedaży online na początku listopada. Rozeszły się jak świeże bułeczki! 

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, organizowanymi przez Indigo? Zapisz się do naszego newslettera i śledź nasze oficjalne profile w mediach społecznościowych.

W Indigo dzielimy się światłem i pomocą

W Indigo dzielimy się światłem i pomocą

Szlachetna Paczka od Indigo

Szlachetna Paczka od Indigo