24.11.2021
Samopoziomujący żel do przedłużania paznokci – który wybrać?
Produkty

Samopoziomujący żel do przedłużania paznokci – który wybrać?

by Indigo Nails
3 min. czytania

Delikatny, elegancki, a może szalony i odważny? Która z nas nie lubi zachwycać pięknym manicure! Nie bez przyczyny mówi się, że zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Chcesz mieć piękne i długie paznokcie? Sprawdź, jaki efekt zapewni przedłużanie paznokci żelem samopoziomującym!

Żel samopoziomujący – właściwości

Dzięki swojej konsystencji nie zalewa skórek, a podczas aplikacji na płytkę wyrównuje się, co pozwala na stworzenie równej tafli na paznokciu. Znacznie przyspiesza to pracę stylistki, ponieważ zmniejsza konieczność piłowania do minimum. Dodatkowo duże napięcie powierzchniowe żelu samopoziomującego sprawi, że łatwiej go rozprowadzać na płytce. Możesz przedłużać nim paznokcie na szablonie, a długość przedłużenia zależna jest od wybranego przez Ciebie preparatu. Świetnie sprawdzi się na początku Twojej przygody z przedłużaniem paznokci żelem. Pamiętaj, by wybrać produkt dobrej jakości, dzięki czemu Twoja stylizacja będzie trwała, a przy poprawnym jej wykonaniu nie ulegnie zapowietrzeniu.

Dlaczego samopoziomujące żele Indigo Self Leveling Gel są takie wyjątkowe?

Żel do przedłużania paznokci Self Leveling Gel, oprócz wszystkich wymienionych wyżej właściwości, wyróżnia się nieprzeciętną trwałością, dzięki której możesz cieszyć się pięknym wyglądem Twoich paznokci aż do 6 tygodni po wykonaniu manicure. Idealnie dopasowana gęstość żelu pozwala na szybkie uzupełnienie stylizacji. Self Leveling Gel ma podobne rewolucyjne właściwości jak Baza Proteinowa, dzięki czemu spełni Twoje marzenia o długich, mocnych paznokciach!

Ponieważ dbamy o komfort naszych klientek, żel samopoziomujący posiada niską temperaturę polimeryzacji, dzięki czemu unikniesz nieprzyjemnych odczuć, takich jak uczucie gorąca podczas nakładania produktu i utwardzania go w lampie UV/LED. Przeprowadziliśmy badanie, w którym aż 83% osób potwierdza, że podczas stylizacji z użyciem żelu do przedłużania paznokci Self leveling Gel uczucie ciepła było dużo mniejsze, a 67% badanych w większości określiło jego poziom jako delikatny.

Który z żeli samopoziomujących wybrać?

Obydwa żele samopoziomujące posiadają takie same właściwości, jednak każdy z nich umożliwia przedłużenie na inną długość.

Jeśli chcesz przedłużyć paznokcie żelem na szablonie na dowolną długość, wybierz Self leveling Gel 110. Gdy wykonujesz krótsze, tzw. salonowe przedłużenia wybierz Self leveling Gel 70, który pozwoli na przedłużenie paznokci o 7-8 mm. Do wyboru masz dwa w pełni kryjące odcienie – Natural i Porcelain, dzięki czemu, jeśli chcesz uzyskać efekt naturalnych paznokci, nie potrzebujesz nakładać dodatkowego, kolorowego lakieru.

Którego z żeli do przedłużania paznokci użyjesz podczas kolejnej stylizacji?

Listopadowe nowości – muffinkowe pędzelki oraz nowe opakowania i gramatury peelingów cukrowych

Listopadowe nowości – muffinkowe pędzelki oraz nowe opakowania i gramatury peelingów cukrowych

Poznaj nową kolekcję lakierów hybrydowych Back to Black!

Poznaj nową kolekcję lakierów hybrydowych Back to Black!