26.4.2017
Relacja z targów Beauty Vision - 21 medali Indigo Master Team
Aktualności

Relacja z targów Beauty Vision - 21 medali Indigo Master Team

by Indigo Nails
4 min. czytania
Stoisko Indigo Nails na targach Beauty Vision
Natalia Siwiec na targach Beauty Vision
Złoty Medal MTP dla Protein Base!
Mistrzowski Indigo Master Team - 21 medali!
Mistrzowski Indigo Master Team z właścicielami marki - Magdą i Darkiem
Lena Kurach i jej trofea

Za nami kolejne dni pełne wytężonej pracy oraz niezapomnianych emocji. W miniony weekend w Poznaniu odbyła się kolejna edycja popularnych targów kosmetycznych Beauty Vision, na których tradycyjnie nie mogło zabraknąć ekipy Indigo Nails. Podczas imprezy odbyły się również mistrzostwa Nails Olimpic Show, zakończone ogromnym sukcesem naszej drużyny.

Zapraszamy na relację z tego wyjątkowego wydarzenia.

Miami & Natalia Siwiec

Beauty Vision to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży kosmetycznej. Za każdym razem targi odwiedza nawet kilkanaście tysięcy osób. Z tej okazji przygotowaliśmy dla odwiedzających ogromne stoisko utrzymane w kolorowym, wakacyjnym klimacie. Na gości czekała sceneria prosto z plaży w Miami. Miasto to było inspiracją oraz plenerem do sesji zdjęciowej, promującej wiosenną kolekcję hybryd by Natalia Siwiec. Na gości czekały palmy, flamingi oraz mnóstwo pozytywnej energii. Nic dziwnego, że stoisko Indigo po raz kolejny było tym najbardziej obleganym. Dziękujemy za tak liczne przybycie!

Nie mogło również zabraknąć atrakcji w postaci wizyty Natalii Siwiec - autorki wiosennej kolekcji lakierów hybrydowych Indigo. Modelka zarówno w sobotę, jak i w niedzielę podpisywała plakaty z dedykacja oraz pozowała do zdjęć z każdą chętną osobą.

Bestsellery

Podczas targów tradycyjnie już trwała promocja 2+1 na produkty hybrydowe. Dla wszystkich pań była to doskonała okazja do uzupełnienia zapasów oraz zakupu wiosennych nowości.

Wśród hybryd zdecydowanie królowała najnowsza kolekcja Miami, która liczy aż 15 modnych, wakacyjnych kolorów. Dużą popularnością cieszył się również top 3D Gloss, który jest chwalony za długotrwały połysk bez zarysowań.

Do bestsellerów targów należą również nasze pyłki do zdobienia paznokci, a w szczególności neonowy Efekt Syrenki, występujący w 5 soczystych kolorach oraz fantastyczny Pixel Effect. Na targach nasze klientki czekała niespodzianka w postaci premiery dwóch nowych odcieni tego efektu! Obok przepięknego Kopciuszka, pojawiła się również Śnieżka oraz Emerald.

Jesteście ciekawi jak prezentują się nowe kolory Pixela? Szczegóły już niedługo na blogu! Odcienie te pojawią się również niebawem w sprzedaży internetowej i stacjonarnej (cena 9 PLN).

Miło nam również poinformować, że jeden z naszych największych hitów - Baza Proteinowa - otrzymała podczas Beauty Vision wyjątkową nagrodę - Złoty Medal MTP 2017! Jest to wyróżnienie przyznawane przez konsumentki, najlepszym produktom sprzedawanym podczas targów. To już kolejna nagroda, którą Protein Base ma na swoim koncie, co bardzo nas cieszy i motywuje. Dziękujemy!

Nails Olimpic Show

W trakcie targów, przez cały weekend, odbywały się zmagania stylistek w czwartej edycji Nails Olimpic Show. To bardzo wymagające mistrzostwa stylizacji paznokci, w których biorą udział najlepsze zawodniczki z Polski i Europy. Dziewczyn z drużyny Indigo Master Team nie mogło zabraknąć na tej imprezie.

Nasze dzielne stylistki próbowały swoich sił zarówno w konkurencjach technicznych (akryl, żel), artystycznych (nail art), jak i w we współpracy drużynowej (Studio Team). Rezultat ich pracy jest rewelacyjny - aż 21 medali i pucharów trafiło do Indigo Nails! W tym m.in. najważniejszy tytuł Master of Competition Nails dla naszej instruktorki Leny Kurach. Cieszą również świetne wyniki naszych nowicjuszek - Natalia Trefon należąca do Indigo Young Team zdobyła srebro i brąz w kategorii zdobień!

Ogromnie gratulujemy wszystkim laureatkom. Rozpiera nas duma, że mamy w swojej drużynie tak utalentowane i pracowite osoby. Gratulujemy również pozostałym uczestniczkom - poziom tych zawodów był naprawdę wysoki.

Dziękujemy za kibicowanie i widzimy się na kolejnych Mistrzostwach!

Wyniki:

Lena Kurach Master of Competition Nails 1 Miejsce Pink & White Gel 2 Miejsce Salon Nails Anna Skibicka 1 Miejsce Pink&White Acrylic Katarzyna Zbroińska 1 Miejsce Studio Team 1 Miejsce Salon Nails 2 Miejsce Pink&White Gel 3 Miejsce Soak Off Joanna Bandurska 1 Miejsce Studio Team 2 Miejsce Pink&White Acrylic Ania Faber 1 miejsce Studio Team 2 miejsce Nail Art 3 D Renata Mastalska 3 miejsce Studio Team 3 miejsce Pink&White Acrylic Magdalena Żuk 2 Miejsce Studio Team Kinga Kryńska 2 Miejsce Studio Team Marta Rybicka 2 Miejsce Studio Team Paulina Walaszczyk 3 Miejsce Studio Team Klaudia Demkiewicz 3 Miejsce Studio Team Natalia Trefon - Indigo Young Team 2 miejsce Box mix media 3 miejsce zdobienia płaskie

Zobacz film z relacją:

Tagi
Zapraszamy na targi Beauty Vision w Poznaniu!

Zapraszamy na targi Beauty Vision w Poznaniu!

Paznokcie ślubne – poznaj najgorętsze trendy!

Paznokcie ślubne – poznaj najgorętsze trendy!