29.9.2016
Relacja z jesiennej edycji Beauty Forum 2016
Aktualności

Relacja z jesiennej edycji Beauty Forum 2016

by Indigo Nails
3 min. czytania

Jesienna edycja targów Beauty Forum należała do Indigo! Już po raz kolejny mogliście odwiedzić nas na największym, najbardziej spektakularnym oraz... najbardziej obleganym stoisku targów.

Dziękujemy za tak tłumne przybycie oraz mnóstwo pozytywnych komentarzy. Licząca prawie 50 osób ekipa Indigo, przez cały weekend miała pełne ręce roboty, by każda klientka była zadowolona z zakupów i sympatycznej, profesjonalnej obsługi.

Nasz stand liczył aż 170 metrów kwadratowych, a jego centralnym punktem była niezwykła dekoracja Indigo City. Dzięki niej mogliśmy przenieść się na chwilę w cudowny klimat Paryża, który był inspiracją do stworzenia jesiennej kolekcji lakierów Natalii Siwiec. Mogliśmy podziwiać fasadę paryskiej kamienicy, kawiarni Cafe de Indigo oraz autentyczną fontannę. Była również okazja do zrobienia sobie zdjęcia na jedynym w swoim rodzaju skuterze Vespa, ozdobionym tysiącem kryształów Swarovskiego.

Do dyspozycji naszych klientek były również instruktorki Indigo Master Team, które wykonywały rozmaite stylizacje. Mieliśmy zaszczyt gościć m.in. Giadę Sassu, która jest jedną z najbardziej znanych i zasłużonych stylistek we Włoszech.

Na naszym stoisku mogliście również spotkać Natalię Siwiec, która podpisywała plakaty z dedykacją. Modelka zachwyciła wszystkich spektakularną czerwoną suknią, autorstwa utalentowanej Oxany Pastushki. Kreacja została uszyta specjalnie na naszą sesję zdjęciową w Paryżu, a do jej stworzenia użyto aż 30 metrów pawich piór, 70 metrów tiulu oraz kryształy Swarovskiego. Zobacz artykuł:

http://look.jastrzabpost.pl/look/stylizacje-look/natalia-siwiec-w-niecodziennej-stylizacji-zdjecia_415816.html

Na jesiennych targach swoją premierę miało wiele oczekiwanych nowości Indigo, które z miejsca stały się hitami sprzedaży. Szczególnym powodzeniem cieszyła się jesienna kolekcja lakierów hybrydowych by Natalia Siwiec oraz nowe spektakularne efekty do paznokci. Poniżej przedstawiamy wykaz najczęściej kupowanych produktów. Warto wiedzieć co jest na topie!

Lista bestsellerów targów Beauty Forum

Baza hybrydowa Protein Base - najczęściej kupowany produkt targów!

Jesienna kolekcja lakierów Gel Polish by Natalia Siwiec - Strawberry&Champagne, Red-a-Porter, Keep Calm, be a Diva, Crazy in Love, Bed of Roses, Red Diamond, One Night in Paris, Bonjour, Bonne Nuit, Paris Blue, Magnifique

Lakiery hybrydowe Gel Polish - Marilyn, Matrioshka, Chick Nude, Madame, Elegance, Khaki, Iguana, Lady Lion, What a Beast!, Cherry Brownie, Milkshake, Fat Cat, Espresso, Ibiza Chill by Natalia Siwiec

Holograficzna tafla na paznokciu - Holo Manix

Efekt kameleona Metal Manix® Chameleon - Infinity, Alien, Butterfly

Żele z efektem kociego oka Cat Eye Gel Brush - Rio de Janeiro, Good Nite, Gravity, Like a Star

Lakiery hybrydowe Glitter Gel Polish - Oh My Gold, Shanghai, Emerald, Catwalk

Pędzelki do zdobień Master Art - 002, 003 i 004

Top coat bez warstwy dyspersyjnej Dry Top Supershine

Biały żel do zdobień Sugar Effect

Oliwki do skórek w pipecie

Kalendarze Indigo 2017 - A4 i A5

Krem do rąk Home SPA - Seventh Haven

Balsam do ciała Home SPA - Pop Sugar

Cleaner Super Shine

Lampa Dual-LED

Frezy do paznokci i skórek

Wzornik z wymiennymi tipsami

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi - Beauty Fair w Katowicach, które odbędą się w dniach 26-27.11.2016. Do zobaczenia!

Zobacz relację video:

https://vimeo.com/186276409
Tagi
Konferencja prasowa Indigo Nails

Konferencja prasowa Indigo Nails

Relacja TVN z paryskiej sesji Indigo Nails

Relacja TVN z paryskiej sesji Indigo Nails