1.12.2016
Relacja z Beauty Fair i NailPro w Katowicach
Aktualności

Relacja z Beauty Fair i NailPro w Katowicach

by Indigo Nails
4 min. czytania

W dniach 26-27.11.2016 w Katowicach odbyła się 16 edycja targów Beauty Fair, skierowanych do profesjonalistów z branży oraz miłośniczek kosmetycznych nowości. To największe tego typu wydarzenie na śląsku, przyciągające średnio ponad 13 000 odwiedzających. Podczas imprezy odbyły się również liczne sympozja i konkursy branżowe, takie jak mistrzostwa stylizacji paznokci NailPro oraz plebiscyt Beauty Award. Po dwóch dniach intensywnej pracy, możemy śmiało podsumować, że Beauty Fair zakończyło się dla Indigo Nails ogromnym sukcesem.

Na wspaniałym stoisku Indigo, czekało na odwiedzających mnóstwo atrakcji. Centralnym punktem standu była niezwykła dekoracja Indigo City, ze spektakularną rekonstrukcją francuskiej kamienicy, dzięki której mogliśmy przenieść się na chwilę w romantyczny klimat Paryża.

Zarówno w sobotę, jak w w niedzielę na stoisku gościła Natalia Siwiec - autorka dwóch bestsellerowych kolekcji lakierów hybrydowych Indigo. Modelka  pozowała do zdjęć oraz podpisywała plakaty z dedykacją. Na paznokciach Natalii gościł jeden z jej ulubionych jesiennych kolorów - intensywna jasna czerwień Strawberry&Champagne.

Dużą atrakcją dla odwiedzających była prelekcja Fredericka Edange -światowej sławy instruktora, sędziego i wielokrotnego mistrza NailPro. Frederick zaprezentował publiczności technikę wykonania sztyletu salonowego, posługując się produktami akrylowymi marki Indigo.

Przez całe targi na naszym stoisku obowiązywała promocja 2+1 na lakiery hybrydowe, która była świetną okazją do uzupełnienia zapasów i przyciągnęła mnóstwo chętnych. Swoją premierę miały również świąteczne zestawy Home SPA, które są idealnym pomysłem na prezent. Zawierają one: duży balsam do ciała lub krem do rąk, masło shea, oliwkę do skórek oraz sample collection. Zestawy już niebawem będą dostępne w sklepie Indigo Nails i Indigo Home SPA.

Podczas imprezy odbyło się wręczenie nagród Beauty Award 2016, którymi wyróżniane są najlepsze produkty dla profesjonalistów. Miło nam poinformować, że Protein Base® - jeden z bestsellerów Indigo - otrzymał nagrodę Najlepszy Produkt Roku 2016 w kategorii 'Preparaty do stylizacji paznokci'.

Mistrzostwa NailPro

Podczas targów odbyły się również prestiżowe mistrzostwa stylizacji paznokci NailPro Poland. Dla stylistek z drużyny Indigo Master Team były to ostatnie starty w tym sezonie, kończące intensywny maraton mistrzostw po całej Europie (Londyn, Sofia, Gdańsk, Madryt, Monachium i Katowice).

Zawody te również okazały się ogromnym sukcesem naszego Teamu. Stylistki Indigo zdobyły w sumie aż 19 medali! 7 złotych, 4 srebrne i 7 brązowych + nagroda Top Team.

Bezkonkurencyjna okazała się nasza Mistrzyni Europy Paulina Walaszczyk, która startując w siedmiu konkurencjach, zdobyła 7 medali - w tym aż 5 złotych! Jesteśmy ogromnie dumni i gratulujemy serdecznie wszystkim dziewczynom. Radość z każdego kolejnego pucharu wędrującego do naszej drużyny jest bezcenna.

Ten sezon mistrzostw obfitował w sukcesy, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Łącznie nasza drużyna tej jesieni zdobyła aż 113 medali i pucharów międzynarodowych mistrzostw stylizacji paznokci! Dziękujemy naszym dzielnym stylistkom za poświęcenie, profesjonalizm i ogrom włożonej pracy.

Trzymamy mocno kciuki za kolejne mistrzostwa.

Wyniki

Paulina Walaszczyk - weteren

1 miejsce Sculpured Nails

1 miejsce French Twist
1 miejsce Soak Off

1 miejsce Extreme Stiletto Design

1 miejsce Salon Succes

3 miejsce 5 styles Sculpured Nails

2 miejsce On My Own

Joanna Bandurska - weteren

1 miejsce On my Own

3 miejsce Sculpured Nails

2 miejsce Salon Succes

Anna Faber - weteren

2 miejsce Extreme Stiletto Design

1 miejsce Mix Media Box

Katarzyna Zbroińska- weteren

3 miejsce Salon Succes

3 miejsce Extreme Stiletto Design

Ewelina Fedorowicz - weteren

3 miejsce Extreme Stiletto Design

Renata Mastalska - weteran

2 miejsce Sculpured Nails

3 miejsce On ny Own

Marcelina Dudek - nowicjusz
3 miejsce Sculpured Nails

TOP TEAM - Indigo Nails!

Ucz się od najlepszych instruktorek w Europie!

Zapraszamy serdecznie na warsztaty i szkolenia, które odbywają się w całej Polsce.

Tagi
Nailympion Madryt - 23 medale Indigo Master Team!

Nailympion Madryt - 23 medale Indigo Master Team!

Świąteczna Promocja 2 plus 1!

Świąteczna Promocja 2 plus 1!