28.7.2016
Przedłużanie paznokci hybrydą - krok po kroku
Produkty
Technika stylizacji

Przedłużanie paznokci hybrydą - krok po kroku

by Indigo Nails
3 min. czytania

Wszystko na temat rewolucyjnej bazy proteinowej możesz przeczytać w poprzednim poście "Naturalne przedłużenie paznokci".

Na pewno każda z Was miała taką sytuację kiedy szykując się na ważne wydarzenie lub wypad na miasto nagle - TRACH! Paznokieć złamany! Co teraz?

Najlepszą opcją na takie zmartwienie jest szybkie przedłużenie paznokcia bazą hybrydową Protein Base®, która posiada trwałość żelu, jednak nadal pozostaje hybrydą i można ją zdjąć za pomocą Removera.

Kolejna sytuacja? Od dawna próbujesz zapuścić swoje naturalne paznokcie... Używałaś już kilkunastu odżywek, stosowałaś dietę, a nadal nie widać poprawy? Baza proteinowa sprawi, że pod jej ochronną powierzchnią paznokcie będą utwardzone, dzięki czemu nie będą się łamać.

Sprawdź rok po kroku jak przedłuzyć paznokcie hybrydą i ciesz się pięknym manicure!

Krok I 

Na opiłowaną, zmatowioną i odtłuszczoną płytkę aplikujemy primer bezkwasowy, pamiętając o tym aby ten produkty nakładać tylko na naturalnego paznokcia (omijajcie skórki!). Primer nakłada się w małej ilości - najlepiej końcówkę pędzelka delikatnie odsączyć o czysty wacik bezpyłowy.

Po nałożeniu primera odczekać około minuty.

Krok II

Docinamy formę pod kształt paznokcia i starannie ją podkładamy. Kiedy szablon do przedłużania paznokci jest już prawidłowo założony, cienką warstwą bazy proteinowej budujemy szkielet. Długość przedłużonego paznokcia powinna wynosić 2-3 mm. Polecamy utwardzać w lampie LED 1 minutę.

Krok III

Po utwardzeniu dokładamy budującą warstwę bazy - budujemy krzywą C. Utwardzamy 1 minutę.

Krok IV

Zdejmujemy bardzo delikatnie szablon. Jeśli widzimy, że na paznokciu widać tzw. "górki" dokładamy w te miejsca bazy, aby cała powierzchnia była w miarę równa. Utwardzamy w lampie około 1 minuty.

Krok V

Przemywamy wszystkie paznokcie Cleanerem i pilnikiem 100/180 opiłowujemy kształt paznokcia. W celu wygładzenia powierzchni używamy buffera 100/180.

Krok VI

Odtłuszczamy płytkę Cleanerem i nakładamy top nabłyszczający, np. Dry Top lub Removable Top Coat. Utwardzamy 30 sekund w lampie LED.

Krok VII

To już prawie koniec przedłużania paznokci hybrydą! Wystarczy teraz przetrzeć paznokcie Cleanerem Super Shine, który zawiera w sobie olejek kokosowy i wykończyć manicure ulubionym kremem do rąk.

Jeśli miałybyście dalej wątpliwości w jaki sposób aplikować bazę proteinową zobaczcie koniecznie tutorial:

Tagi
Naturalne przedłużenie paznokci

Naturalne przedłużenie paznokci

Nowe oblicza Efektu Syrenki ®

Nowe oblicza Efektu Syrenki ®