13.9.2021
Poznaj nową kolekcję i trendy na jesień 2021!
Aktualności

Poznaj nową kolekcję i trendy na jesień 2021!

by Michał Kochanowski
2 min. czytania

Jesień można kochać lub nienawidzić, ale trudno zaprzeczyć, że to pora roku obfitująca w kolory - a to dla nas prawdziwa kopalnia inspiracji! Poznaj kolekcję Drive Me Crazy i zobacz jakie trendy będą królować tej jesieni.

Geometria - nadal w cenie

Geometryczne wzory podbiły ten rok - mogliśmy się na nie natknąć w każdym sezonie, od wiosny aż do teraz. I bardzo dobrze! Te minimalistyczne dzieła sztuki potrafią przyciągnąć wzrok, a jednocześnie nie sprawiają, że na paznokciach “dzieje się” za dużo. Umiar i elegancja w idealnych proporcjach.

Folie transferowe

Jesienna pogoda sprawia, że mat i błysk mieszają się ze sobą każdego dnia. Jak uchwycić ten efekt na paznokciach? Wystarczy użyć folii transferowych! Paparazzi, Choco Loco, Call Me Goldie i Trance Floor to nowe kolory folii, które odmienią Twoje stylizacje - to idealny sposób na szybkie i efektowne zdobienia. Z pewnością podbiją serca Twoich Klientek!

Motywy zwierzęce

Ustaliliśmy już, że naturą można się inspirować i to nie tylko tą martwą w postaci drzew czy spadających liści. Również zwierzęta mogą być źródłem ciekawych pomysłów na zdobienia! Z zaufanych źródeł wiemy, że wzorki z elementami panterki będą tej jesieni wyjątkowo modne.

Jesienna kolekcja Drive Me Crazy

Co wspólnego ma jazda samochodem i malowanie paznokci? Oba to niesamowita przyjemność! Z połączenia tych dwóch światów powstała nowa kolekcja Indigo, pełna jesiennych kolorów i barw. Czerwony Stop!, fioletowa Halina Turbina i szary Hey Grey! z delikatną drobiną oraz pozostałe 7 odcieni wchodzących w skład kolekcji zaczarują Ciebie i Twoje Klientki od pierwszego wejrzenia.

Kolekcja Drive Me Crazy już w sprzedaży! W jej składzie znajdziesz kolory:

Kupując pełną kolekcję otrzymasz również top hybrydowy Tip Top oraz wzornik Drive Me Crazy do samodzielnego wymalowania gratis! Regulamin promocji znajduje się tutaj

Całą kolekcję oraz poszczególne lakiery można nabyć u wszystkich Dystrybutorów Indigo.

Zapisz się na pokaz - prezentacja jesiennej kolekcji i nie tylko!

Zapisz się na pokaz - prezentacja jesiennej kolekcji i nie tylko!