13.9.2021
PAZNOKCIE JESIENNE  – INSPIRACJE 2021, MODNE KOLORY ORAZ NOWA KOLEKCJA DRIVE ME CRAZY
Aktualności

PAZNOKCIE JESIENNE – INSPIRACJE 2021, MODNE KOLORY ORAZ NOWA KOLEKCJA DRIVE ME CRAZY

by Indigo Nails
3 min. czytania

Jesień można kochać lub nienawidzić, ale trudno zaprzeczyć, że to pora roku obfitująca w kolory. Jest ona prawdziwą kopalnią inspiracji! Chcesz mieć fajne paznokcie na jesień? Zastanawiasz się nad modnymi odcieniami? Sprawdź kolekcję Drive Me Crazy, zobacz jakie trendy będą królować w najbliższych miesiącach i poznaj najciekawsze jesienne wzory na paznokcie!

Jesienny manicure z geometrią

Geometryczne wzory podbiły ten rok - mogliśmy się na nie natknąć w każdym sezonie, od wiosny aż do teraz. Sprawdzą się zatem świetnie również jako paznokcie na jesień! Te minimalistyczne dzieła sztuki potrafią przyciągnąć wzrok, a jednocześnie nie sprawiają, że na płytce “dzieje się” za dużo. Umiar i elegancja w idealnych proporcjach powodują, że wzory geometryczne to idealny wybór na delikatne jesienne paznokcie!

Stwórz modne paznokcie na jesień przy pomocy folii transferowych

Jesienna pogoda sprawia, że mat i błysk mieszają się ze sobą każdego dnia. Jak uchwycić ten efekt na paznokciach? Wystarczy użyć folii transferowych! Paparazzi, Choco Loco, Call Me Goldie i Trance Floor to nowe kolory folii, które odmienią Twój manicure na jesień, dodając do niego szybkie i efektowne zdobienia. Z pewnością podbiją serca Twoich Klientek, które zdecydują się na jesienne paznokcie żelowe bądź hybrydowe!

Jesienne zdobienia na paznokciach z motywami zwierzęcymi

Ustaliliśmy już, że naturą można się inspirować i to nie tylko tą martwą w postaci drzew czy spadających liści. Również zwierzęta mogą być źródłem ciekawych pomysłów na jesienne zdobienia paznokci! Z zaufanych źródeł wiemy, że wzorki z elementami panterki będą w nadchodzących miesiącach wyjątkowo modne. Ładne paznokcie na jesień? Z motywami zwierzęcymi będą one wręcz przepiękne!

Jesienne stylizacje paznokci z kolekcją Drive Me Crazy

Co wspólnego ma jazda samochodem i malowanie paznokci? Oba to niesamowita przyjemność! Z połączenia tych dwóch światów powstała nowa kolekcja Indigo, z którą stworzysz paznokcie pełne jesiennych kolorów. Czerwony Stop!, fioletowa Halina Turbina, szary Hey Grey! z delikatną drobiną czy pozostałe 7 odcieni wchodzących w skład kolekcji zaczarują Ciebie i Twoje Klientki od pierwszego wejrzenia. Jeśli chcesz uzyskać piękne paznokcie hybrydowe na jesień, po prostu wybierz jeden z nich!

Kolekcja Drive Me Crazy już w sprzedaży! W jej składzie znajdziesz kolory:

Kupując pełną kolekcję otrzymasz również top hybrydowy Tip Top oraz wzornik Drive Me Crazy do samodzielnego wymalowania gratis! Regulamin promocji znajduje się tutaj

Całą kolekcję oraz poszczególne lakiery można nabyć u wszystkich Dystrybutorów Indigo.

Zapisz się na pokaz - prezentacja jesiennej kolekcji i nie tylko!

Zapisz się na pokaz - prezentacja jesiennej kolekcji i nie tylko!

Zaplanuj każdy dzień z kalendarzem Indigo na 2022 rok

Zaplanuj każdy dzień z kalendarzem Indigo na 2022 rok