5.5.2020
Poczuj zastrzyk nawilżenia z kremami do rąk Indigo Home Spa
Produkty

Poczuj zastrzyk nawilżenia z kremami do rąk Indigo Home Spa

by Indigo Nails
3 min. czytania

Często myjesz dłonie i korzystasz ze środków dezynfekujących? Jeżeli tak, to z pewnością jesteś narażona na wysuszanie skóry. Teraz, gdy dbanie o właściwą higienę rąk jest szczególnie ważne problem ten dotyka coraz więcej osób. Jak ulżyć podrażnionej skórze? Przede wszystkim zadbaj o jej odpowiednie nawilżenie.

Skuteczna obrona przed zakażeniem

Preparaty do dezynfekcji, które skutecznie zabijają drobnoustroje, powinny w swym składzie zawierać minimum 60% alkoholu – takie stężenie rekomenduje dla tego typu produktów WHO. Pamiętaj, że środki te przeznaczone są do odkażania, a nie do mycia. Nie wolno mieszać ich z wodą, gdyż tracą wtedy swoje właściwości. Po wtarciu niewielkiej ilości preparatu, alkohol odparowuje pozostawiając skórę dłoni wolną od drobnoustrojów. Niestety – częste korzystanie z preparatów do dezynfekcji powoduje wysuszanie skóry. Staje się ona zaczerwieniona, a na jej powierzchni powstają pęknięcia. To nie tylko bolesne, ale też i niebezpieczne! Otwarta rana to zaproszenie dla bakterii, wirusów i grzybów. Dlatego, gdy kilka razy dziennie używasz płynów dezynfekujących lub mydła – pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu skóry rąk.

Kompleksowa opieka dla skóry Twoich dłoni

Seria kremów do rąk Indigo Home Spa to nie tylko sposób na pięknie pachnące dłonie. To także zastrzyk nawilżenia, którego potrzebuje wysuszona skóra. Nawilżająca formuła oparta została na połączeniu gliceryny, oleju migdałowego, masła shea, masła kakaowego i witaminy E. Dzięki lekkiej konsystencji krem do rąk szybko się wchłania. Pielęgnując skórę kosmetykami z serii Indigo Home Spa Twoje dłonie będą nawilżone, a skóra zyska zdrowy wygląd. Kremy do rąk Indigo zostały przebadane dermatologicznie, a bogaty wybór kuszących, kobiecych zapachów gwarantuje, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zatroszcz się również o skórę swojego mężczyzny – wybierz krem do rąk Omnia. Wyróżnia się on wyjątkowym zapachem, łączącym w sobie nuty cedru i piżma, dzięki czemu świetnie wpisuje się w gusta mężczyzn, jednocześnie nie dominując nad aromatem ulubionych perfum. Krem do rąk Omnia to gwarancja nawilżonej skóry w męskim wydaniu.

Pamiętaj – dbanie o odpowiedni poziom nawilżenia skóry to konieczność. Szczególnie gdy jest on narażona na przesuszanie. Dlatego regularnie korzystaj z kremu do rąk. Właściwa pielęgnacja skóry jest bowiem równie ważna, co prawidłowe mycie dłoni. Poniżej znajdziesz poradnik, jak prawidłowo dbać o higienę rąk. 


Pamiętaj! Twoje zdrowie oraz zdrowie Twoich najbliższych jest w Twoich rękach.

Tagi
[VIDEO] Szybkie zdobienia dla spóźnionych klientek – błyszczące paznokcie KROK PO KROKU

[VIDEO] Szybkie zdobienia dla spóźnionych klientek – błyszczące paznokcie KROK PO KROKU

Jak stworzyć modny pedicure? Poznajcie Pedicure Base

Jak stworzyć modny pedicure? Poznajcie Pedicure Base