|
|
   
|
|
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog
Summer Art 3D – letnie warsztaty Indigo

Summer Art 3D – letnie warsztaty Indigo

Zjawiskowe zdobienia, porady doświadczonych stylistek i moc wakacyjnych inspiracji – to wszystko czeka na Was podczas warsztatów Summer Art 3D, na które zapraszamy już od 6 lipca. Gotowe na letnie szaleństwa z Indigo?

Warsztaty Motif

Warsztaty Motif – ruszyły i zachwyciły!

Warsztaty Motif wystartowały – w każdy weekend, w wybranym mieście w Polsce kursantki zanurzają się w morzu najmodniejszych stylizacji i szkolą pod okiem multimedalistek Indigo!

W minioną niedzielę warsztaty odbyły się w Łodzi. Jeśli wciąż wahacie się, czy i dlaczego warto wziąć w nich udział, ten tekst pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości!

Energetyczne i pełne kolorów warsztaty INDIGO w Wilnie!

W dniu 13 czerwca odbyły się interaktywne warsztaty Indigo w Showroomie Polhem PR w Wilnie. Z okazji premiery nowej kolekcji lakierów hybrydowych INDIGO zorganizowaliśmy odważne, kolorowe i radosne przyjęcie, w którym wzięli udział Litewscy influenserzy, modelki oraz lokalni przedstawiciele mediów.

Weź udział w warsztatach Under Art!

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty ze zdobień Under Art, które odbywają się w całej Polsce.

Podnieś swoje umiejętności i poznaj techniki wykonywania super modnych wzorów nail art. Sprawdź szczegóły.

Global Meeting Indigo Team 2016

11-16 kwietnia 2016 roku odbył się coroczny międzynarodowy zjazd Instruktorek Indigo Master Team oraz Young Team. Przez cały tydzień nasze dziewczyny ciężko pracowały pod okiem mistrzów z Ukrainy, Węgier oraz Włoch.