pl
|
en
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog

Kształć się u najlepszych i… zaoszczędź nawet do 100 zł!

Nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie techniki. Jeżeli zależy Ci na nieustannym podwyższaniu własnych kwalifikacji oraz poziomu Twoich prac to powinnaś zapoznać się z ofertą szkoleń Indigo. Mam dla Ciebie wyjątkową niespodziankę, dzięki której zaoszczędzisz jednorazowo nawet 100 zł. Ciekawa w jaki sposób? Już wyjaśniamy.

Dlaczego warto pracować frezarką

Nie taka straszna, jak ją malują – czyli dlaczego warto pracować frezarką

Wykonanie idealnego manicure wymaga od stylistki zaangażowania i czasu. Praca nad jedną stylizacją, w zależności od stopnia skomplikowania – może potrwać nawet kilka godzin. Dlatego tak ważne są wszelkie metody, które pozwolą Ci oszczędzić czas i skrócić wykonanie manicure, czy pedicure bez obaw o utratę jakości. I tutaj na pierwszy plan wychodzą narzędzia – najlepsi przyjaciele każdej stylistki. Dzisiaj pokażemy wam, jakie korzyści niesie ze sobą praca frezarką.

Weź udział w warsztatach Under Art!

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty ze zdobień Under Art, które odbywają się w całej Polsce.

Podnieś swoje umiejętności i poznaj techniki wykonywania super modnych wzorów nail art. Sprawdź szczegóły.

Pokazy świąteczne

11 grudnia w całej Polsce organizujemy wyjątkowe pokazy, podczas których poznasz nasze nowości, otrzymasz super prezent oraz skorzystasz z promocji 2+1.

Zapisz się już dziś!

manicure kombinowany, czarny manicure, szkolenie kombinowany, szkolenia manicure kombinowany, manicure pod skorki, idealny manicure, manicure jak najblizej skorek, paznokcie hybrydowe, manicure hybrydowy,

Manicure kombinowany - na czym polega?

Najnowszy trend w stylizacji paznokci zagościł również w Polsce. Czy stanie się hitem na salonach? Długotrwały i estetyczny wygląd paznokci hybrydowych to pragnienie kobiet, które jest za każdym razem spełnione za sprawą tej techniki. Na czym polega jej sekret?

1