pl
|
en
|
hu
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog

Wszystkie kolekcje Indigo 2018!

Znamy już Waszych faworytów Indigo oraz ulubieńców Indigo Home SPA. Czas z nostalgią spojrzeć w przeszłość i przypomnieć sobie, jakimi kolekcjami mogliście zachwycać się w Indigo przez cały 2018. A, jak sami wiecie, było ich naprawdę sporo i każda narobiła niezłego hałasu na rynku!

Ranking kolorów z kolekcji Sex In The City!

Ranking kolorów z kolekcji Sex In The City!

Kolekcja Sex In The City, tak jak New York, miała swoją oficjalną premierę 9 września. Dziś postanowiliśmy podsumować i przedstawić Waszych faworytów, którzy najczęściej lądują w zakupowym koszyku naszego internetowego sklepu! Sprawdźcie, które lakiery z najnowszej kolekcji od Sary Boruc-Mannei, podbiły Wasze serca.

Salon Firmowy Indigo - szkolenie

Jesień w Indigo – szkolenie salonów firmowych!

Aż 76 Stylistek na co dzień pracujących pod banderą Indigo, odwiedziły siedzibę naszej marki na początku września. Powodem spotkania było szkolenie! Dziewczyny zdobywały i ugruntowywały swoją wiedzę  pod czujnym okiem edukatorek marki – Klaudii Demkiewicz, Katarzyny Wojtczak oraz Angeliki Wróbel.

Sex In The City Sara Boruc-Mannei

Sex In The City – nowa, jesienna paleta!

Nowe, jesienne kolekcje od Indigo wprawiają w osłupienie. Choć każdy intuicyjnie spodziewał się wprowadzenia jesiennych barw, to efekty i tak zaskakują. Dlaczego? Sprawdź sama. Z przyjemnością przedstawiamy jedną z nich – powitaj gromkimi brawami kolekcję  Sex In The City sygnowaną przez Sarę Boruc-Mannei.

1