pl
|
en
|
hu
   
|
|
£
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog

Diamenty Beauty dla marki Indigo oraz Indigo Home SPA!

Lista tytułów i wyróżnień dla marki Indigo Nails Lab imponuje wielkością, a kolejne nagrody niezmiernie nas cieszą. Tak jak sukcesy marki Indigo Home SPA, która zmierza śladami swojej starszej siostry – obie zdobyły właśnie zaszczytny tytuł Diamentów Beauty 2018!

Rekord Polski należy do Indigo!

Rekord Polski należy do Indigo!

Regularnie informujemy Was na łamach bloga o kolejnych sukcesach Indigo Teamu, ale teraz oficjalnie możemy powiedzieć w końcu, że pobiliśmy i ustanowiliśmy rekord Polski w liczbie nagród i odznaczeń w branży kosmetycznej!

Indigo – Kobieca Marka Roku 2018

Indigo – Kobieca Marka Roku 2018!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że marka Indigo otrzymała zaszczytny tytuł Kobiecej Marki 2018! Ten tytuł to wyraz uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych usług i produktów. Plebiscyt ma za zadanie wyłonić i uhonorować podmioty, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów swoich usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Protein Base Qltowy Kosmetyk 2018

Baza Protein Base ponownie na podium!

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że produkt Indigo zdobył kolejną, bardzo ważną nagrodę! Tym razem możemy się pochwalić tytułem Qltowego Kosmetyku, który Baza Protein Base zdobyła w prestiżowym plebiscycie magazynu „Kosmetyki”.

1