|
|
   
|
|
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog

DRAMA QUEEN - nowa linia zapachowa w Indigo Home SPA

Do nowości Indigo w postaci lakierów czy baz zdążyłyście się już chyba przyzwyczaić – co chwile proponujemy Wam coś nowego. Przyznacie jednak, że najwyższy czas na odświeżenie oferty zapachowej naszych produktów z linii Home SPA? No właśnie!

Diamenty Beauty dla marki Indigo oraz Indigo Home SPA!

Lista tytułów i wyróżnień dla marki Indigo Nails Lab imponuje wielkością, a kolejne nagrody niezmiernie nas cieszą. Tak jak sukcesy marki Indigo Home SPA, która zmierza śladami swojej starszej siostry – obie zdobyły właśnie zaszczytny tytuł Diamentów Beauty 2018!

Ulubieńcy 2018 z kategorii Indigo Home SPA!

Ulubieńcy 2018 z kategorii Indigo Home SPA!

Co jakiś czas podsumowujemy dla Was sprzedaż wybranych linii produktowych – dzięki temu zyskujemy wiedzę, jakie produkty upodobaliście sobie najbardziej, a Wy możecie się dowiedzieć, czy Wasze gusta pokrywają się z preferencjami innych klientów. Dziś  ranking T0P 5 produktów z kategorii Indigo Home SPA! Sprawdź, czy masz je w swojej kolekcji i co koniecznie musisz wypróbować w nowym roku!

Jaki krem do rąk wybrać?

Jaki krem do rąk wybrać?

O tym, że dłonie to nasza wizytówka chyba nie trzeba nikogo przekonywać, a staranny manicure to niejako „must have” każdej kobiety. Co jednak robić, by nasze dłonie na co dzień wyglądały jak po wizycie u kosmetyczki? Odpowiedź jest prosta. Używać odpowiedniego kremu do rąk!

Jaki balsam do ciała wybrać, by cieszyć się piękną skórą?

Jaki balsam do ciała wybrać, by cieszyć się piękną skórą?

Uwierz, stosowanie balsamów do ciała nie jest jedynie owocem pracy działu marketingu firm kosmetycznych, a koniecznością. Nawet najwięksi sceptycy choćby minimalnych interwencji kosmetycznych przyznają raczej bez wahania, że nasza skóra potrzebuje wsparcia i nawilżenia. Dlaczego? Jaki balsam wybrać, by jej pomóc?