|
|
   
|
|
logo indigo nails - pl
Indigo Nails / Blog

Baza proteinowa Kosmetykiem Wszech Czasów*!

Kolejna porcja wspaniałych wieści i ogromny powód do radości – baza proteinowa Indigo ponownie udowodniła, że w kategorii baz hybrydowych nie ma sobie równych! Tym razem za sprawą wizażanek portalu wizaz.pl baza zdobyła tytuł Kosmetyku Wszech Czasów!

Jak wzmocnić paznokcie?

Jak wzmocnić paznokcie?

Zadbane dłonie to wizytówka kobiety – dlatego też niejedna z nas oddałaby fortunę za sprawdzone sposoby na uzyskanie twardej płytki. Mamy dobrą wiadomość – piękne, mocne i zdrowe pazurki są teraz w zasięgu ręki! Podsyłamy Wam kilka wskazówek, jak uratować nawet mocno zniszczoną płytkę.

Baza proteinowa Indigo

Baza proteinowa – kultowa czy ponadczasowa?!

Od jej premiery minęło już kilka sezonów, jednak niesłabnące zainteresowanie, popularność, lista nagród oraz zadowolenie tysięcy klientek nie pozostawiają wątpliwości – to wciąż jeden z najgorętszych produktów od Indigo! Obok nowych kolekcji kosmetyków baza proteinowa to nieustannie nasz i Wasz ulubieniec!

Jak wybrać bazę Indigo idealną dla siebie?

Jak wybrać bazę Indigo idealną dla siebie?

Kolejne nowości od Indigo wprowadzają niemałe zamieszanie. Nie tylko wzbudzają konsternację u konkurencji, ale przyprawiają o zawrót głowy także nasze klientki. W codziennej gonitwie trudno nadążyć naszym klientkom za wciąż wydłużającą się listą nowości. Na specjalne życzenie fanek Indigo powstał ten wpis: dzięki niemu ustrukturyzujecie swoją wiedzę na temat szerokiej oferty naszych baz i poznacie nowości. Jesteście gotowi?

Protein Base Qltowy Kosmetyk 2018

Baza Protein Base ponownie na podium!

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że produkt Indigo zdobył kolejną, bardzo ważną nagrodę! Tym razem możemy się pochwalić tytułem Qltowego Kosmetyku, który Baza Protein Base zdobyła w prestiżowym plebiscycie magazynu „Kosmetyki”.